Przenośna obudowa V5 od Thermaltake

Producenci laptopów coraz częściej skutecznie docierają do graczy. Niemniej jednak nadal tradycyjnie do gier służy domowy blaszak. No ale co kiedy trzeba się wybrać na lan-party do kolegi? Odpowiedź brzmi - Thermaltake V5.

 

Nowy Thermaltake - V5 Black plasuje się w klasie midi, czyli średniej wielkości obudów. Skrzynka dedykowana jest fanom lan-party, czyli imprez, w ramach których od kilku do kilkuset graczy spotyka się aby pograć na sieci. W związku z tym obudowa została pomalowana w całości (w środku i na zewnątrz) na czarno, a na jej szczycie umieszczono solidną rączkę, dzięki której użytkownik przy odrobinie wysiłku, ale komfortowo będzie w stanie przenieść obudowę w żądane miejsce.

 

Jak już przyzwyczaił nas Thermaltake, obudowę ozdabiają podświetlane diodami wiatraki. Tym razem w kolorze niebieskim. Obudowa została wyposażona w dziewięć zatok 5,25, przedni panel ze złączem eSATA, portami USB i audio. Możliwe jest także dodanie tylnego wiatraka o średnicy 120mm. Wymiary skrzyni to 50,8cm x 22,3cm x 49,0cm, a waga to raptem 7,1kg. Premierowa cena utrzymuje się na poziomie 69 dolarów.

 

Nowy Thermaltake to nie lada gratka dla fanów stylowych "graczowskich" obudów. Głównie jednak ze względu na wspomniany wcześniej uchwyt, bo inne parametry są... w miarę standardowe.

 

[via ThermalTake]

 

Łukasz Cichy