Motorola Milestone - czego chcielibyście się dowiedzieć?

Mieliśmy okazję pobawić się chwilę telefonem Motorola Milestone. Poniżej znajdziecie pierwsze wrażenia. Dajcie znać, czy chcielibyście się dowiedzieć czegoś konkretnego na temat tego telefonu. Czekam na pytania.

 

Na pierwszy rzut oka a dokładniej, zważenie w reku wydaje się, że Milestone, mógłby być telefonem, który ratuje bohaterowi życie, epicko powstrzymując lecący w jego stronę pocisk. Urządzenia tego typu w chwili postrzału znajdują się w filmach w kieszeni marynarki głównego bohatera. Telefon jest dość ciężki i jednocześnie zwarty. Przez to sprawia wrażenie solidnej konstrukcji.

 

Drugie co uderza, to konstrukcja klawiatury QWERTY. Wygląda jakby była zrobiona z tak zwanych miękkich klawiszy. Takich z membranką. Zupełnie jak w wysokiej klasy elektronice z lat dziewięćdziesiątych. Ma to swój urok, przyznam, ale mimo wszystko trochę dziwnie wygląda.

 

Trzecie odczucie to wyraźnie emanujące ciepło bijące z części "obliczeniowej" telefonu podczas odtwarzania multimediów. Temperatura rośnie naprawdę zauważalnie. Oparzeń raczej nie będzie, ale Milestone w zupełności zastępuje rękawiczki... zimowa porą.

 

Z tych pozytywnych rzeczy - wyświetlacz Motoroli ma wysoką rozdzielczość, jest jasny i wyświetla ładne, soczyste barwy. Na tym polu zdecydowanie deklasuje inne telefony, które aktualnie testujemy.

 

Więcej szczegółów już niedługo.

 

Łukasz Cichy

Zdjęcie Motorola MILESTONE
Motorola MILESTONE
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.1 Eclair
  • WiFi
1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola MILESTONE

Przekątna ekranu 3,7 cala System operacyjny Android 2.1 Eclair

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 133 MB Pamięć RAM 256 MB
Procesor TI OMAP3430 (ARM Cortex-A8) Częstotliwość procesora 550 MHz
Rozdzielczość ekranu 480 x 854 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 1400 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 5 Mpx Dodatkowa kamera Nie

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA 1900, 2100

Parametry fizyczne

Wymiary 115,8 x 60 x 13,7 mm Waga 165 g