Zero Problemu czyli Toshiba daje specjalną gwarancję na laptopy

Toshiba wprowadziła właśnie specjalną gwarancję na swoje laptopy o obrazowej nazwie Zero problemu. Promocyjna gwarancja obejmuje wszystkie laptopy Toshiba zakupione w Polsce od 1 września do 30 listopada tego roku.

Trzeba jednak pamiętać, że żeby skorzystać z promocyjnej gwarancji, trzeba nie tylko kupić, ale także zarejestrować laptopa - dopiero wtedy użytkownik uzyskuje wyjątkową gwarancję na rok.

Toshiba i zero problemu?

 

Specjalna gwarancja "zero problemu" obejmuje uszkodzenie powstałe w wyniku upuszczenia laptopa, zalania klawiatury, porysowania matrycy, a nawet pogryzienia przez psa (tak takie rzeczy naprawdę się zdarzają - sam miałem z tym kiedyś do czynienia). Toshiba obiecuje bezpłatnie naprawić sprzęt w każdym z tych przypadków. Lub wymienić urządzenie na nowe. Producent zapewnia też, ze w razie kradzieży od razu zwróci koszt zakupu laptopa.

Laptop Toshiba

Specjalne gwarancje, a gdzie haczyk?

 

Producenci coraz częściej stosują tymczasowe, specjalne gwarancje. Jakiś czas temu 5 lat gwarancji na swoje telewizory wprowadził Panasonic. W przypadku takich gwarancji niezwykle istotne jest, żeby pamiętać o rejestracji kupionego urządzenia w internecie. Jeżeli nie dokonamy tego w odpowiednim terminie to specjalna gwarancja przepada. Producenci wprowadzając gwarancje - po pierwsze zyskują marketingowo, a po drugie liczą na to, że użytkownicy nie będą pamiętać o potrzebie rejestracji. I tak się często też dzieje.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Zero problemu. I jak już kupicie laptopa, nie zapomnijcie go zarejestrować...

Mariusz Koryszewski