Drukarka z klientem Facebooka

Lexmark dodał możliwość korzystania z Facebooka i Twittera do swoich drukarek z serii All-In-One.

Aplikacje można ściągnąć i zainstalować przy pomocy oprogramowania zarządzającego drukarką, zainstalowanego na komputerze. Pierwszy program pozwala na śledzenie Twittera, drugi na przeszukiwanie go, zaś trzeci na śledzenie kanału wiadomości na Facebooku.

Po instalacji trzeba się jeszcze zalogować, a po synchronizacji drukarki z komputerem, można już śledzić sytuację na Facebooku czy Twitterze, bezpośrednio na drukarce, "pozostawiając ekran twojego komputera wolnym dla ważniejszych rzeczy" cytując pracownicę Lexmarka. Klient Facebooka pozwala także na drukowanie zdjęć z albumów bez pośrednictwa komputera.

Dla tych którzy nadal potrząsają głową z niedowierzaniem, film:

 

Być może Lexmark powinien rozważyć podobne aplikacje dla dużych wielofunkcyjnych 'kombajnów' używanych w większych firmach. Pracownicy spędzający sporo czasu na kserowaniu na pewno doceniliby możliwość korzystania w tym czasie z Facebooka.

[Lexmark via The Register]

Maciej Starzycki

Więcej o:
Komentarze (2)
Drukarka z klientem Facebooka
Zaloguj się
  • hexapuma

    0

    Racja jeśli chcę wejść na face to używam kompa. A drukarka ma być normalna. Jak dla moich potrzeb wystarcza mi k209a od hp tanie tusze oryginalne dobry wydruk do domowych zastosowań nie trzeba więcej.

  • bartek2182

    0

    czy takie bajery sa naprawde niezbedne ?? raczej nie... dla mnie wazny jest czysty druk oraz niskie koszty eksploatacji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX