Marantz Melody Movie: M-ER803

Melody Movie (M-ER803) to wszechstronny, a zarazem niezwykle elegancki system z serii Melody Marantza. Oferuje najwyższą jakość doznań muzycznych w pełnej gamie odtwarzanych formatów, pozwala na połączenie z wieloma zewnętrznymi urządzeniami takimi jak iPhone, iPad, iPod Touch, komputer PC czy notebook.

 

Kompaktowa obudowa systemu Melody Movie (M-ER803)zaopatrzona została w mnóstwo nowoczesnych technologii wideo. Należą do nich m. in. wysokiej jakości odtwarzacz Blu-ray z funkcją BD-Live, która pozwala na odtwarzanie obrazu w rozdzielczości High Definition, HDMI 1.3a ze skalowaniem w górę obrazu DVD do 1080p HD, oraz odtwarzacz CD na audiofilskim poziomie.

Melody Movie (M-ER803) umożliwia również cyfrowe odtwarzanie plików audio bezpośrednio z iPoda, iPoda Touch i iPhone`a - cyfrowy sygnał z urządzenia Appla przetwarzany jest przez stosowane w urządzeniach Melody przetworników C/A. Całości dopełniają funkcje tunera FM / AM i Bluetootha (dostępnych poprzez opcjonalny odbiornik RX101).

Cała ta technologia opiera się na 140 Watowym, najnowocześniejszym, cyfrowym wzmacniaczu klasy D. Zaprojektowany w systemie 2.1 umożliwia podłączenie pary głośników stereo, z opcją dodania subwoofera. Słuchacz może doświadczyć uroków dźwięku przestrzennego dzięki Dolby Virtual Speakers.

System ten wykorzystuje zaawansowane algorytmy i technologię modelowania sali do stworzenia pełnego efektu kina domowego, tylko z dwoma głośnikami.

Marantz Melody Movie: M-ER803

Główne funkcje:

- 2x 70 Wat (6 ?) z wyjściem dla subwoofera
- Blu-ray Disc, DVD, CD, MP3 i WMA
- Wbudowany Tuner FM/AM z RDS
- Funkcja BD-Live pozwala na pobranie dodatkowych plików przez Internet
- HDMI 1.3a ze skalowaniem w górę obrazu DVD do 1080p
- Wyjście USB kompatybilne z iPodem/iPhone