Ruszyła przedsprzedaż Nokii E7 Communicator w Polsce

23 lutego oficjalnie zadebiutowała w Polsce Nokia E7 Communicator. Tego samego dnia rozpoczęła się też przedsprzedaż nowego smartfona Nokii. Można go zamawiać na stronie producenta. Telefon ma trafić do sklepu oraz operatorów na początku kwietnia.

Jeden z dłużej oczekiwanych modeli telefonów Nokii - E7 Communicator - jest już do kupienia w Polsce, na stronie producenta. A raczej do zamówienia - oficjalna sprzedaż internetowa rusza 11 marca. W sklepach E7 ma pojawić się w kwietniu. Cenę smartfonu ustalono na 2399 zł.

Urządzenie wyposażone jest w 4", dotykowy ekran oraz pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY. System operacyjny to Symbian^3. O specyfikacji Nokii E7 Communicator więcej pisaliśmy tu.

Premierową prezentację telefonu uświetnił Marcin Prokop, który stwierdził, że Nokia E7 to najmniejsze biuro na świecie, które dodatkowo można mieć przy sobie. Następnie dodał, że nowy smartfon Nokii to kompletne i poważne narzędzie; zaś tajemniczy "konkurencyjny telefon" porównał do małej wiertarki, która jest w stanie wyborować małą dziurkę w drewienku, ale żeby już zrobić większy otwór i to w betonie, trzeba słono płacić, albo nie jest ona do tego w ogóle zdolna...

Do naszej redakcji trafił już testowy egzemplarz telefonu, więc będziemy mieli szansę przekonać się o tym na własnej skórze. Jeśli macie jakieś konkretne pytania, zadajcie je w komentarzach.

Zapraszamy też do galerii zdjęć z premiery.

 

Joanna Sosnowska, Łukasz Cichy