Laptop w stylu Barbie... dla każdego

Druga, oprócz Cher gwiazda światowego formatu, która mimo upływu lat nie starzeje się wcale postanowiła zrobić coś więcej. Barbie będzie firmować swoim wizerunkiem serię laptopów Samsunga.

Komputer Barbie X180, jak się okazuje, nie będzie dysponował zbyt wyśrubowanymi parametrami. Wewnątrz perłowo-białej obudowy znajdzie się energooszczędny procesor z serii Intel Core i3 330UM oraz dyskretna karta graficzna Nvidii - 310M. Oprócz tego, komputer wyposażony jest także w 500 GB dysk twardy, łącze Bluetooth 3.0 oraz moduł WiFi.

Trochę szkoda, bo po laptopie Barbie spodziewaliśmy się przynajmniej nowej wersji procesorów Intela z serii 2011. Na szczęście, laptop przystrojony jest we wzory kojarzone z najpopularniejszą lalką na świecie. W zestawie znajduje sie ponoć także kosmetyczka Barbie. Jest więc na co czekać.

Lalkoputer dostępny jest już w przedsprzedaży na południowokoreańskiej stronie Samsunga. Kosztuje około 2450 złotych (960000 KRW). Na półki sklepów trafi natomiast dopiero w połowie marca. Mimo umiarkowanie szalonej konfiguracji - chcemy taki. No i liczymy na wersję firmowaną wizerunkiem Kena, wieloletniego kochanka Barbary.

 

[za Samsung]

Łukasz Cichy

Więcej o: