Internet ma nowych bohaterów - parkę orłów bielików

Od niedawna Internet ma nowych bohaterów. Zawieszona na wysokości około 23 metrów kamera z funkcją noktowizji relacjonuje na żywo życie pary orłów wysiadujących jajo i dwójke piskląt.

Kamerę zawiesił Bob Anderson, dyrektor wykonawczy Raptor Resource Project.


Bieliki amerykańskie wysiadują właśnie ostatnie jajko. Według Andersona piskle może się wykluć w każdej chwili. Nawet w nocy, kiedy ptaki są dość nieruchawe i śpią obserwuje je kilkadziesiąt tysięcy widzów.

 

[za UStream]

Ł.C.

Więcej o:
Komentarze (12)
Internet ma nowych bohaterów - parkę orłów bielików
Zaloguj się
 • fraktal23

  0

  dagnazschio - Widze ze napisałes wszystko za mnie uświadamiając niektórych.Czasem patrząc na komentarze w całym internecie zastanawiam sie czy aż taki odsetek ludzi jest ciemnych i ciężko myślących czy też przeważnie tacy sie wpisują.POZDRO.

 • dagnazschio

  0

  prosze bardzo, nie bede moherem:D

 • dagnazschio

  0

  rece opadaja, TO NIE JEST W POLSCE! tylko w ameryce, nasze orły podgladane kamerka sa na innej stronie... co do 3 pisklaka. artykul został dodany juz dawno, kiedy byly dwa ptaki i jeszcze jedno jajo. kamerka jest na zywo i pisklak sie wyklul, wielka filozofia. nikt juz nie aktualizowal opisu artykulu i tyle

 • starysos

  0

  Dlaczego w nocy "widać jak w dzień" a w dzień "jak w nocy"???Teraz jest godz.21.35 i obraz jak wciągu dnia,slonce świeci,co widać po cieniu gałęzi.

 • szakal79

  0

  redaktor tylko do dwóch umie liczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX