Najlepsze promocje z marketów (11 kwietnia 2011)

Do marketów w tym tygodniu najlepiej udać się po następujące produkty: dwa kina domowe, aparat cyfrowy oraz dwie gry PlayStation oraz grę Xbox 360. Wszystkie będą dostępne w promocyjnych cenach, przy czym zapłacić będzie można nawet o 550% mniej niż w sklepach internetowych!

Promocje dostępne są w marketach Saturn Planet we Wrocławiu oraz Makro Cash and Carry na terenie całego kraju.

Kino domowe Philips HTS3560

 

Zestaw kina domowego (na zdjęciu powyżej) odtwarzający płyty BD, DVD-R/RW, DVD+R/RW , CD-R/RW, Audio CD, VCD, SVCD, oraz obsługujący formaty multimedialne MP3, WMA, DivX Ultra, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, MKV, AVI, JPEG, GIF. Posiada zestaw głośników 5.1, radio FM, port USB oraz złącze HDMI. Do kupienia w Saturn Planet we Wrocławiu za jedyne 936 zł, tj. o prawie 157 zł taniej niż online. Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Kino domowe Samsung HT-C5530

Kino domowe Samsung HT-C5530

Kino domowe z odtwarzaczem Blu-ray obsługującym płyty BD-Video, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-R/RW, BD, CD-DA oraz formaty  MP3, WMA, DivX HD i JPEG. Posiada 6 głośników, radio FM z RDS, port USB, a także 2 wejścia i jedno wyjście HDMI. Można je mieć za 1188 zł. Promocja trwa do 14 kwietnia w Saturn Planet we Wrocławiu.

Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z915

Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z915

Aparat posiadający kolorowy 2,5 calowy wyświetlacz. Rozdzielczość 10 Mpix. Wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym, system wykrywania twarzy oraz redukcję rozmazań. Dostępny w Makro Cash and Carry za 330,87 zł, czyli o ponad 30% taniej niż w ofercie sklepów internetowych. Promocja obowiązuje do 18 kwietnia.

Gra PlayStation 3 Fracture (PS3)

Gra PlayStation 3 Fracture (PS3)

Fracture to gra akcji, której akcja toczy się w roku 2161, w momencie, gdy Stany Zjednoczone po ogromnej powodzi podzieliły się na dwie zwalczające się frakcje: zachodnią Republikę Pacyfiku oraz wschodni Sojusz Atlantycki. Gracz kieruje Masonem Briggs'em - walczącym po stronie Sojuszu żołnierzem, który specjalizuje się w wykorzystywaniu nowoczesnej techniki wojennej - Deformowania Terenu. Gra do kupienia w Saturn Planet we Wrocławiu. Do 14 kwietnia można ją kupić za 34,99 zł, czyli o 55 zł taniej niż online.

Gra PlayStation 2 Battle for the Pacific (PS2)

Gra PlayStation 2 Battle for the Pacific (PS2)

Jest to gra akcji rozgrywana w realiach II Wojny Światowej. Gracz kieruje postacią amerykańskiego żołnierza walczącego na Pacyfiku w trakcie konfliktu USA z Japonią. Wszystkie elementy gry przygotowano zgodnie z faktami historycznymi, czyli prawdziwe są zarówno informacje o konflikcie, filmy przerywnikowe oraz same misje. Gra zawiera tryb rozgrywki wieloosobowej przy  pomocy Internetu, w którym użytkownik może kierować żołnierzem każdej ze stron. Grę można kupić za jedyne 19,99 zł w Saturn Planet we Wrocławiu, czyli o ponad połowę taniej niż w sklepach internetowych. Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Gra Xbox 360 Shrek The Third (X360)

Gra Xbox 360 Shrek The Third (X360)

Shrek The Third to gra zręcznościowo - przygodowa ściśle oparta na filmie będącym trzecią częścią przygód ogra. Gracz kieruje różnymi postaciami, między innymi Kotem w butach, Shrekiem, Fioną, Arturem, a każdy bohater posiada unikalne zdolności i ataki. Do przejścia jest ok. 20 poziomów, wzorowanych na ekranizacji kinowej oraz stworzonych specjalnie na potrzeby gry. Niektóre etapy przeznaczone są wyłącznie dla konkretnych postaci. W Saturn Planet we Wrocławiu można ja kupić już za 34,99 zł, czyli aż o 550% taniej niż online! Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Sprawdź pozostałe promocje Saturn Planet na Okazje.info

Magdalena Zasuń

Okazje.info