Mysz i słuchawki dla fanów Diablo

Miłośnicy elektronicznej rozrywki dostają gadżety przygotowane z myślą o jednym z największych nadchodzących hitów.

Na Diablo III czekają miliony graczy na całym świecie. Na ich oszczędności czeka natomiast firma SteelSeries. Z myślą o fanach produkcji studia Blizzard, przygotowała ona mysz i słuchawki ozdobione motywami z gry. Te drugie posiadają wbudowany mikrofon, 18 świecących na czerwono diod LED oraz ozdoby w tym samym kolorze. Mysz jest natomiast przeznaczona dla osób zarówno prawo jak i leworęcznych. Jest to urządzenie laserowe (5000 DPI) posiadające siedem programowalnych przycisków. Producent twierdzi, że stworzono je z myślą o takich grach jak Diablo III. Urządzenie ozdobione srebrnymi motywami i świecącym na bursztynowo logo gry, wytrzymywać ma 10 milionów kliknięć. Ma ono także pięcioletnią gwarancję.

Słuchawki i mysz zadebiutują w październiku tego roku w trakcie imprezy BlizzCon. Ich cenę ustalono na 69 dolarów (mysz) i 119 dolarów (słuchawki).

Trzeba także przypomnieć, że to nie pierwsze urządzenia tego typu ozdobione logo SteelSeries. Kilka miesięcy temu mogliśmy nabyć mysz dla fanów World of Warcraft.

Słuchawki dla fanów Diablo III