LulzSec idą na wojnę z całym światem

Anarchistyczny kolektyw sieciowych włamywaczy ogłosił dzisiaj wezwanie do Operacji AntiSec - ataku na wszystkie organizacje, które chcą kontrolować Internet. Do wezwania dołączył się kolektyw Anonymous i Irańska CyberArmia.

Atak ma być przeprowadzony na kilka sposobów, tam gdzie jest to możliwe włamywacze mają oszpecić strony hasłem "AntiSec", a jeśli serwery instytucji są słabo zabezpieczone, przejąć nad nimi kontrolę.

Jako główny cel wyznaczono archiwa poczty, tajne informacje i dokumenty, zwłaszcza z banków i instytucji rządowych, które mają zostać ujawnione po wykradzeniu. Celem jest ujawnienie korupcji i nadużyć.

W odezwie włamywacze porównują Internet do oceanu i wzywają "wszystkie okręty" do otwarcia ognia.

[za @lulzsec, pastebin]

Więcej o:
Komentarze (2)
LulzSec idą na wojnę z całym światem
Zaloguj się
 • pit.w

  Oceniono 3 razy 1

  I bardzo dobrze,
  władza bez kontroli społeczeństwa traci kontakt z rzeczywistością.
  Chyba nikt nie chciałby granic na internecie....

 • klonpvv

  0

  Ok. 95% ruchu internetowego przez wszystkie ISP w UK już się cenzuruje na polecenie rządu, dlaczego 95% a nie 100%? Bo nie jest to obowiązkowe, a wszystko zaczęło się od szczytnych celów, ograniczenia dziecięcej pornografii na przykład. Ale jak to jeden z dyrektorów ISP zauważył, nie ISP są do wprowadzania coraz bardziej rozległych blokad do internetu tylko władze do ścigania i zamykania tych stron.
  aaisp.net.uk/news-censorship.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX