Idealny na wakacje - statyw i pokrowiec w jednym

Grupowe zdjęcia z wakacji to miła pamiątka, ale właściciele aparatów niestety często się na nich nie pojawiają. Ktoś w końcu musi wykonać fotografie, a nie zawsze znajdzie się w pobliżu turysta do pomocy, tudzież wygodne miejsce, gdzie można by ustawić aparat. Z pomocą przychodzi firma Quirky.

Rozwiązaniem problemu jest produkt o nazwie Pose. Jest to niewielkie, eleganckie etui na kompaktowy aparat cyfrowy, które po rozłożeniu można wykorzystać jako statyw. Budowa Pose pozwala na formowanie go w różne kształty, dzięki czemu pokrowiec można ustawić praktycznie na każdej powierzchni lub na przykład owinąć wokół ramy roweru, tudzież na barierce. Jeśli więc aparat posiada możliwość nagrywania wideo, można w wygodny sposób robić nie tylko zdjęcia, ale też i nagrać przejażdżkę górskim szlakiem.

Etui na aparat ze statywem

Pose pokryty jest gumowatą powłoką, co w połączeniu ze szczelnym suwakiem zapewnia wystarczającą ochronę w różnych warunkach pogodowych. Gumowata powłoka wpływa również na przyczepność etui, co sprawdza się szczególnie w sytuacjach, kiedy musimy skorzystać z nietypowego miejsca do zamontowania aparatu. Przymocowanie cyfrówki do pokrowca jest szybkie i łatwe, a według zapewnień producenta, mocowanie jest kompatybilne z większością aparatów kompaktowych dostępnych na rynku.

Etui na aparat ze statywem

Pose to niewątpliwie przydatny gadżet. Noszenie nawet niewielkiego statywu do aparatu kompaktowego mija się z celem. A wystarczy niewielkie, elastyczne etui, aby rozwiązać ten problem i zapewnić sobie fajne zdjęcia z wyjazdów. Póki co Pose można zakupić za 23,99 dolary, jednak po przekroczeniu tysiąca zamówień cena wzrośnie do 29,99 dolarów. Warto więc się pośpieszyć, żeby zaoszczędzić parę groszy.

[za: OhGizmo!]