5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia 700

Chyba wszyscy wiedzą czym jest Nokia 500. Mało kto wie, że ma młodszego i bardziej eleganckiego brata. Poznajcie Nokię 700.
Poznajcie brata Nokii 500 Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia 700. Chyba wszyscy wiedzą czym jest Nokia 500. Mało kto wie, że ma młodszego i bardziej eleganckiego brata. Poznajcie Nokię 700. Podobnie jak Nokia 500, model 700 wyposażono w szybki i wydajny procesor 1 GHz, oraz system operacyjny Symbian 3. Różnica polega na tym, że Nokia 700 ma wszystkie te elementy, których w pierwowzorze zabrakło. Telefon jest też w związku z tym sporo droższy. Mogłoby się wydawać, ze telefon pokroju Nokii 700 znaleźć można u większości operatorów. W rzeczywistości jednak, na dzień dzisiejszy dostępny jest wyłącznie w Orange. W abonamencie Pantera II za 89 złotych miesięcznie model 700 możemy mieć już za 209 złotych. Kupując w sklepach internetowych lub na Allegro musimy natomiast przygotować przynajmniej 600 złotych.

Podobnie jak Nokia 500, model 700 wyposażono w szybki i wydajny procesor 1 GHz, oraz system operacyjny Symbian^3. Różnica polega na tym, że Nokia 700 ma wszystkie te elementy, których w pierwowzorze zabrakło. Telefon jest też w związku z tym sporo droższy.

Czy warto go kupić? Oto 5 rzeczy, które powinniście o nim wiedzieć. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu.

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Mogłoby się wydawać, ze telefon pokroju Nokii 700 znaleźć można u większości operatorów. W rzeczywistości jednak, na dzień dzisiejszy dostępny jest wyłącznie w Orange. W abonamencie Pantera II za 89 złotych miesięcznie 700-tkę możemy mieć już za 209 złotych. Kupując w sklepach internetowych lub na Allegro musimy natomiast przygotować przynajmniej 600 złotych.

Zapraszamy do galerii.

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię