Nokia Lumia 800 w Polsce dopiero w 2012 roku. My już mamy

Nokia zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek dwóch nowych telefonów - pierwszych, wyposażonych w system Windows Phone 7 - nie później niż na początku lutego 2012. Być może jeszcze pod koniec stycznia.
Lumia od przyszłego roku Nokia Lumia 800 pojawi się w Polsce dopiero w 2012 roku. Nokia zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek dwóch nowych telefonów - pierwszych, wyposażonych w system Windows Phone 7 - nie później niż na początku lutego 2012. Być może jeszcze pod koniec stycznia. Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokii Polska, zapowiedział, że debiutowi obu telefonów na naszym rynku towarzyszyć będzie również światowej klasy kampania reklamowa. To jednak najwcześniej za miesiąc.

Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokii Polska zapowiedział, że debiutowi obu telefonów na naszym rynku towarzyszyć będzie również światowej klasy kampania reklamowa. To jednak najwcześniej za miesiąc.

My natomiast możemy testować najnowszy smartfon Nokii już teraz. Pozwoliliśmy sobie przygotować materiał z pierwszego rozpakowania telefonu.

Zobacz specyfikację techniczną Nokii Lumia 800.

Recenzja już wkrótce.

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię