Prezentujemy Nokię Lumię 710 - najtańszą Lumię na rynku. Materiał na hit, czy wciąż tykający niewypał?

Z początkiem lutego 2012 roku do polskich sklepów i ofert operatorów wchodzi nowa rodzina telefonów Nokii - Lumia. Prezentowaliśmy już model 800, nadszedł czas na tańszą Lumię 710.
Nokia Lumia 710 Najtańsza Lumia na rynku. Materiał na hit, czy wciąż tykający niewypał? Na polski rynek weszła nowa rodzina telefonów Nokii - Lumia. Lumia 710 to najtańsza Lumia na rynku. Ma kosztować około 1500 złotych w punktach detalicznych. Z początkiem lutego 2012 roku na polski rynek weszła nowa rodzina telefonów Nokii - Lumia. Nokia Lumia 710 to najtańsza Lumia na rynku. Ma kosztować około 1500 złotych w punktach detalicznych. Aparat fotograficzny w Lumii 710 jest wyposażony we flesz. Telefon wyposażony jest w 8 GB pamięci, ekran o rozdzielczości 480 ma 800 pikseli, procesor Qualcomm MSM8255, 1.4 GHz, czyli dosyć szybki procesor, który sprawia, że telefon jest wydajny. Telefon jest wyczuwalny w ręce - nie jest bardzo lekki. Kształt Lumii 710 sprawia, że jest wygodna w użyciu.

Według oficjalnego komunikatu Nokii Polska, Lumia o niższym numerze ma kosztować około 1500 złotych w punktach detalicznych. Wedle znanych schematów powinno się to przełożyć na kilkaset złotych jeśli zdecydujemy się zakupić telefon wraz z abonamentem za około 90 złotych miesięcznie.

Zanim jednak dowiemy się czy nowa Nokia Lumia 710 warta jest poniesienia takiego wydatku dowiedzmy się za co rzeczywiście płacimy. Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału.

Recenzja już wkrótce.

Zapraszamy do galerii zdjęć Lumii 710.

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię