Sony Ericsson Neo V - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Sony Ericsson Xperia Neo V wydaje się wizualnie stanowić pomost między serią Xperia a modelem Live. Neo V nie wyróżnia się jednak niczym naprawdę szczególnym. No może oprócz robienia zdjęć w 3D. Ile wart jest uniwersalny telefon Sony Ericssona?
Telefon robiący zdjęcia w 3D Sony Ericsson Neo V - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie. Sony Ericsson Xperia Neo V wydaje się wizualnie stanowić pomost między serią Xperia a modelem Live. Neo V nie wyróżnia się jednak niczym naprawdę szczególnym. No może oprócz funkcji robienia zdjęć w 3D. Do zalet Xperii Neo V na pewno zaliczyć można duży wyraźny wyświetlacz, oraz 5-megapikselowy aparat, umożliwiający robienie panoramicznych zdjęć 3D. Niestety, telefon nie wyświetla w trzecim wymiarze. Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony Ericssonie Neo V. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu. UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena. Według zapewnień producenta telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3, a wewnątrz obudowy znajdziemy zestaw solidnych podzespołów. Między innymi, mocny procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 o taktowaniu 1Ghz, 512MB pamięci RAM oraz 320MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia do 32 GB, oraz spory, wyposażony w silnik Bravia wyświetlacz TFT o przekątnej aż 3,7 cala i rozdzielczości 480x854 pikseli. Sony Ericsson Neo V dostępny jest u większości operatorów. W Orange możemy kupić telefon za symboliczną złotówkę decydując się na abonament w wysokości 79,90 miesięcznie. Podobnie w Plusie i w T-mobile. W Play telefon nie jest dostępny z poziomu sklepu internetowego. Bez umowy, w internecie, Neo V kosztuje około 800 złotych. Chcąc kupić telefon w portalach aukcyjnych musimy się jednak przygotować na wydatek nawet o 200 złotych większy.

Xperia Neo V wydaje się być solidnym smartfonem spod znaku Sony Ericssona. Do jego zalet na pewno zaliczyć można duży wyraźny wyświetlacz, oraz 5 megapikselowy aparat, umożliwiający robienie panoramicznych zdjęć 3D. Niestety, telefon nie wyświetla w 3D. Czy sama 'solidność' wystarczy? Póki co Neo V znany jest głównie z reklam w telewizji i tego, że trafił do promocji u kilku operatorów.

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony Ericssonie Neo V. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Według zapewnień producenta telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3, a wewnątrz obudowy znajdziemy zestaw solidnych podzespołów. Między innymi, mocny procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 o taktowaniu 1Ghz, 512MB pamięci RAM oraz 320MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia do 32 GB, oraz spory, wyposażony w silnik Bravia wyświetlacz TFT o przekątnej aż 3,7 cala i rozdzielczości 480x854 pikseli.

Dostępność

Sony Ericsson Neo V dostępny jest u większości operatorów. W Orange możemy kupić telefon za symboliczną złotówkę decydując się na abonament w wysokości 79,90 miesięcznie. Podobnie w Plusie i w T-mobile. W Play telefon nie jest dostępny z poziomu sklepu internetowego.

Bez umowy, w Internecie Neo V kosztuje około 800 złotych. Chcąc kupić telefon w portalach aukcyjnych musimy się jednak przygotować na wydatek nawet o 200 złotych mniejszy.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Sony Ericsson Neo V .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Zdjęcie Sony Ericsson Xperia Neo V
Sony Ericsson Xperia Neo V
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android
  • Przekątna ekranu: 3,7 cala
3 opinie

Podstawowe informacje o Sony Ericsson Xperia Neo V

Przekątna ekranu 3,7 cala System operacyjny Android

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 320 MB Pamięć RAM 512 MB
Procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 (Scorpion) Częstotliwość procesora 1 GHz
Rozdzielczość ekranu 854 x 480 Rodzaj akumulatora Li-Poly
Pojemność akumulatora 1500 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 5 Mpx Dodatkowa kamera 0,3 Mpx

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA 900, 2100

Parametry fizyczne

Wymiary 116 x 57 x 13 mm Waga 126 g