Sony P - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o tablecie

Tablet Sony P to kompaktowe urządzenie wyposażone w dwa powiązane ze sobą dotykowe wyświetlacze o przekątnej rzędu 5,5 cala każdy. To nie pierwsza na świecie próba stworzenia dwuekranowego tabletu, ale pierwszy raz za sprawę wzięło się Sony. Czy tym razem koncepcja odniesie sukces?
Tablet Sony P Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o tablecie Sony. Tablet Sony P to kompaktowe urządzenie wyposażone w dwa powiązane ze sobą dotykowe wyświetlacze o przekątnej rzędu 5,5 cala każdy. Zaletą tabletu Sony P SGPT211PL może być z pewnością fakt, że świetnie sprawdza się jako urządzenie do pracy, ale czy rozdzielone ekrany są równie wygodne podczas grania albo oglądaniu filmów? Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony P. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu. UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena. Urządzenie Sony P wydaje się być ze wszech miar wyjątkowe. Sama kopertowa formuła, dwa dotykowe wyświetlacze o przekątnej ponad 13 cm każdy (1024x480px) i zainstalowany wewnątrz procesor Tegra 2 o taktowaniu 1 GHz, przykryty systemem operacyjnym w postaci Androida 3.2 czyni zeń tablet naprawdę szczególny. W sklepach internetowych tablet Sony P kosztuje około 2400 złotych. Tyle samo przyjdzie nam zapłacić, jeśli zdecydujemy się na zakup tabletu w serwisach aukcyjnych.

Zaletą tabletu Sony P SGPT211PL może być z pewnością fakt, że świetnie sprawdza się jako urządzenie do pracy, ale czy rozdzielone ekrany są równie wygodne podczas grania albo oglądaniu filmów?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony P. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Urządzenie Sony P wydaje się być ze wszech miar wyjątkowe. Sama kopertowa formuła, dwa dotykowe wyświetlacze o przekątnej ponad 13 cm każdy (1024x480px) i zainstalowany wewnątrz procesor Tegra 2 o taktowaniu 1 GHz, przykryty systemem operacyjnym w postaci Androida 3.2 czyni zeń tablet naprawdę szczególny.

Dostępność

W sklepach internetowych tablet Sony P kosztuje około 2400 złotych. Tyle samo przyjdzie nam zapłacić jeśli zdecydujemy się na zakup tabletu w serwisach aukcyjnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu Sony P .

 

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię