Komentarze (57)
4K - co to właściwie jest?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zyto1234

  0

  e tam, praktycznie kazde kino uzywa 4K. 2K lub 4K. widac piksele? Po co to komu w domu przy ekranie nawet 60 cali?

 • processor

  Oceniono 6 razy 0

  Musiałbym się z koniem na rozum zamienić, żeby inwestować w taki sprzęt tylko po to by oglądać te infantylne gnioty produkowane w Hollywood, Bollywood czy Chinewood. 99% obecnej produkcji filmowej nie warto oglądać nawet na ekranie telefonu - po prostu strata czasu a przyjemność żadna.

 • kamolmik

  0

  Co autor/tłumacz ma na myśli?
  Jak to ilość pikseli w pionie?!!! Chyba linii, a nie pikseli. I co, że niby wyświetla ten Sharp tych 4k linii na filmie?! Hahaha.
  Tak samo jak wszystkie(lub prawie) telewizory fullHD na rynku wyświetlają 1080. Tak wyświetlają, ale jak się zdjęcie ogląda na filmie to już nie :)

 • ojciec_niedyrektor

  0

  A ja bym chętnie taki telewizor 4K kupił ( oczywiście jak by był w rozsądnej cenie). Jednak nie w celu oglądania materiałów filmowych , ale dla prezentacji zdjęć. Już od dawna nawet proste komórki, nie mówiąc o lustrzankach cyfrowych, mają wbudowane aparaty fotograficzne, których rozdzielczość przekracza możliwości technologii 1080p.

 • vvidmo

  Oceniono 5 razy -1

  Jeżeli nie myślimy o kupnie telewizora o przekątnej powyżej 40-42" i jeżeli nie siedzimy z nosem w ekranie (czyt.: bliżej niż 3-4 metry od telewizora), to naprawdę nie ma sensu kupować filmów o rozdzielczości większej niż oferuje DVD. Nie dajmy się zwariować.

 • drakaina

  Oceniono 17 razy -1

  Jedyną realną wadą mojego siedmioletniego, najzwyczajniejszego pod słońcem telewizora o wspaniałym wielkim płaskim ekranie, jest to, że z całym "zapleczem" waży ponad 50 kg, jest nieporęczny do ruszenia (po prawdzie w ogóle nie bardzo da się go ruszyć). Ale z odległości, z jakiej się go ogląda, ma obraz lepszy od większości "płaszczaków" plazmowych i lcd jakie są w sklepach...

 • fragles102

  Oceniono 13 razy -1

  Co wy piszecie jakie 4k 4tyś pikseli to 2k tylko teraz przeszła moda na cyfrę 2 ,teraz w modzie jest 3d 4d 4G ot cały szum gó... warty ,dobre do zbijania kasy hehe

 • rulz007

  Oceniono 2 razy -2

  może jeszcze będą chcieli wprowadzić ten standard w nowych konsolach? to by była porażka dekady. po to są fsaa,a w tv wystarczy full hd.

 • pytaniepomocnicze

  Oceniono 8 razy -4

  na litosc ... tylko nie sony... największe g... pod słońcem ... od 10 lat, po roku sie zepsuje !!!!

 • Gość: gośc

  Oceniono 11 razy -7

  a ja mam stary telewizor czarno-biały i mówie wam że na pornosach działa!!!! pozdrawiam zarząd tvp z tymi ich POwturkami!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX