Myspace jeszcze (wiecznie?) żywe

Portal zamierza wrócić na scenę - latem miał pokazać swoje nowe-stare oblicze i powrócić jako serwis skupiony na muzyce i muzykach. Na razie ten powrót się opóźnia.
Myspace jeszcze żywy? Portal miał wrócić do rywalizacji wśród serwisów społecznościowych. Na razie ten powrót się opóźnia Myspace miało na specjalnym letnim wydarzeniu udowodnić, że mimo małego ruchu nadal może liczyć się na rynku social media, wykorzystując chyba swój najmocniejszy atut, z którym przez lata było kojarzone - strony dla muzyków. Wydarzenie zostało jednak przesunięte, ponieważ strona nie rozwija się wystarczająco szybko - w sierpniu odwiedziły ją 33 miliony osób, co jest spadkiem o 40 proc. w stosunku do roku ubiegłego. Szczegóły na temat dalszych losów Myspace poznamy na konferencji Advertising Week, między 3 a 7 października. W czerwcu Myspace został sprzedany przez News Corp. za 35 milionów dolarów - kupiło go Specific Media, a jednym z inwestorów został Justin Timberlake.

Myspace miało na specjalnym letnim wydarzeniu udowodnić, że mimo małego ruchu nadal może liczyć się na rynku social media, wykorzystując chyba swój najmocniejszy atut, z którym przez lata było kojarzone - strony dla muzyków. Wydarzenie zostało jednak przesunięte, ponieważ strona nie rozwija się wystarczająco szybko - w sierpniu odwiedziły ją 33 miliony osób, co jest spadkiem o 40% w stosunku do roku ubiegłego.

Szczegóły na temat dalszych losów Myspace poznamy na konferencji Advertising Week, między 3 a 7 października

W czerwcu Myspace został sprzedany przez News Corp. za 35 milionów dolarów - kupiło go Specific Media, a jednym z inwestorów został Justin Timberlake.

[VentureBeat]

Diablo 3 - graliśmy w nową legendę, widzieliśmy hit, zobacz go i ty>>
Kliknij, by obejrzeć wideo