Wyciekły dane i cena nowego laptopa Google - Samsung Chromebox

Sieciowy sklep ujawnia swoją ofertę.
Wyciekły dane i cena Samsung Chromebox Wiemy już ile będzie kosztował Samsung Chromebox w Stanach Zjednoczonych Cenę i konfigurację urządzenia podał sieciowy sklep TigerDirect i choć bardzo szybko usunął pomyłkowy wpis, to odpowiednie fotki już krążą w internecie. Dowiadujemy się z nich, że urządzenie będzie bardzo małe - wielkości Maca Mini. We wnętrzu obudowy komputera znajdziemy dwurdzeniowy procesor Celeron B840 (1,9GHz), 4GB pamięci RAM DDR3, dysk SSD 16GB oraz sześć portów USB. I na tym w zasadzie kończą się istotne informacje. TigerDirect ujawnił już tylko cenę Chromeboxa. Ustalono ją na 330 dolarów. Produkt Samsunga powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Wiemy już ile będzie kosztował Samsung Chromebox w Stanach Zjednoczonych. Cenę i konfigurację urządzenia podał sieciowy sklep TigerDirect i choć bardzo szybko usunął pomyłkowy wpis, to odpowiednie fotki już krążą w internecie.

Dowiadujemy się z nich, że urządzenie będzie bardzo małe - wielkości Maca Mini. We wnętrzu obudowy komputera znajdziemy dwurdzeniowy procesor Celeron B840 (1,9GHz), 4GB pamięci RAM DDR3, dysk SSD 16GB oraz sześć portów USB. I na tym w zasadzie kończą się istotne informacje.

TigerDirect ujawnił już tylko cenę Chromeboxa. Ustalono ją na 330 dolarów. Produkt Samsunga powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

[za: Engadget]

Zobacz także:

Samsung Galaxy S III

Poznaj specyfikację techniczną Samsunga Galaxy S III

Samsung Galaxy S III

Samsung Galaxy S III - pierwsze wrażenia

Więcej o: