Nie pokochaliśmy osi czasu. Facebook szykuje więc zmiany

Ileż było narzekań i marudzenia na oś czasu na Facebooku. Wszyscy myśleli, że daremnie narzekają, bo Facebook i tak puści wszystko mimo uszu. Ale Facebook słuchał. I chyba szykuje zmiany
Facebook szykuje zmiany Lifting osi czasu. Facebook szykuje lifting osi czasu. Rozwiązanie nie podobało się użytkownikom. Zmiany mają być jednak tylko kosmetyczne. Nie wiadomo, kiedy wejdą w życie. Ileż było narzekań i marudzenia na oś czasu na Facebooku. Wszyscy myśleli, że daremnie narzekają, bo Facebook i tak puści wszystko mimo uszu. Ale Facebook słuchał. I podjął decyzję... Nie, oś czasu nie zniknie zupełnie, jednak doczeka się liftingu. Zmiany są subtelne - informacje personalne o użytkowniku pojawią się teraz na warstwie znajdującej się na dużym zdjęciu. Pod zdjęciem zamiast dotychczasowej mozaiki innych zdjęć znajdzie się podsumowanie liczby wydarzeń w życiu, przyjaciół, zdjęć, map i ulubionych danego użytkownika. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy pomysł wejdzie w życie. Jak na razie pojawił się tylko u tego jednego użytkownika - Carla Franzena, redaktora Talking Points Memo. A przynajmniej tylko on jeden pochwalił się tym w sieci. Zobaczymy, czy okaże się to prawdą.

Nie, oś czasu nie zniknie zupełnie, jednak doczeka się liftingu. Zmiany są subtelne - informacje personalne o użytkowniku pojawią się teraz na warstwie znajdującej się na dużym zdjęciu - tak jak widać powyżej. Dla porównania - tak dotychczas wyglądał profil tego użytkownika:

Stara oś czasu Facebooka

Pod zdjęciem zamiast dotychczasowej mozaiki innych zdjęć znajdzie się podsumowanie liczby wydarzeń w życiu, przyjaciół, zdjęć, map i ulubionych danego użytkownika.

Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy pomysł wejdzie w życie. Jak na razie pojawił się tylko u tego jednego użytkownika - Carla Franzena, redaktora Talking Points Memo. A przynajmniej tylko on jeden pochwalił się tym w sieci. Zobaczymy, czy okaże się to prawdą.

[Talking Points Memo]


Połowa użytkowników Facebooka ma wątpliwości względem Osi Czasu