Koniec miłości do Chrome? Nie zgadniecie co teraz poleca Facebook

Plotkarze mieli rację? Facebook kupi...
Facebook przestał polecać Chrome Kto zastąpił produkt Google na liście polecanych przez serwis przeglądarek internetowych? Interesujące rzeczy dzieją się w świecie Facebooka. Serwis społecznościowy zmienił listę polecanych przez siebie przeglądarek internetowych. Wciąż znajdziemy na niej Firefoxa i Internet Explorera, ale z listy zniknął Chrome, którego zastąpiła Opera. Dlaczego jest to interesujące? Kilka dni temu w świat poszła plotka mówiąca o tym, że Facebook zamierza wykupić właśnie firmę Opera Software, autorów przeglądarki, która pojawiła się na liście. Czy ta zmiana oznacza, że plotkarze mieli rację? Tego oczywiście nie wiemy, a przedstawiciele serwisu społecznościowego nie skomentowali delikatnej zmiany. Jak zwykle pozostaje nam więc czekać na oficjalnej informacje.

Interesujące rzeczy dzieją się w świecie Facebooka. Serwis społecznościowy zmienił listę polecanych przez siebie przeglądarek internetowych. Wciąż znajdziemy na niej Firefoxa i Internet Explorera, ale z listy zniknął Chrome, którego zastąpiła Opera.

Dlaczego jest to interesujące? Kilka dni temu w świat poszła plotka mówiąca o tym, że Facebook zamierza wykupić właśnie firmę Opera Software, autorów przeglądarki, która pojawiła się na liście. Czy ta zmiana oznacza, że plotkarze mieli rację? Tego oczywiście nie wiemy, a przedstawiciele serwisu społecznościowego nie skomentowali delikatnej zmiany. Jak zwykle pozostaje nam więc czekać na oficjalnej informacje.

[za:BGR]

Zobacz także:

Facebook kupi Operę?

Facebook kupi Operę?

Facebook kupi Nokię i razem stworzą Facebook Phone'a?

Facebook kupi Nokię i razem stworzą Facebook Phone'a?

Więcej o: