Koniec miłości do Chrome? Nie zgadniecie co teraz poleca Facebook

Plotkarze mieli rację? Facebook kupi...
Facebook przestał polecać Chrome Kto zastąpił produkt Google na liście polecanych przez serwis przeglądarek internetowych? Interesujące rzeczy dzieją się w świecie Facebooka. Serwis społecznościowy zmienił listę polecanych przez siebie przeglądarek internetowych. Wciąż znajdziemy na niej Firefoxa i Internet Explorera, ale z listy zniknął Chrome, którego zastąpiła Opera. Dlaczego jest to interesujące? Kilka dni temu w świat poszła plotka mówiąca o tym, że Facebook zamierza wykupić właśnie firmę Opera Software, autorów przeglądarki, która pojawiła się na liście. Czy ta zmiana oznacza, że plotkarze mieli rację? Tego oczywiście nie wiemy, a przedstawiciele serwisu społecznościowego nie skomentowali delikatnej zmiany. Jak zwykle pozostaje nam więc czekać na oficjalnej informacje.

Interesujące rzeczy dzieją się w świecie Facebooka. Serwis społecznościowy zmienił listę polecanych przez siebie przeglądarek internetowych. Wciąż znajdziemy na niej Firefoxa i Internet Explorera, ale z listy zniknął Chrome, którego zastąpiła Opera.

Dlaczego jest to interesujące? Kilka dni temu w świat poszła plotka mówiąca o tym, że Facebook zamierza wykupić właśnie firmę Opera Software, autorów przeglądarki, która pojawiła się na liście. Czy ta zmiana oznacza, że plotkarze mieli rację? Tego oczywiście nie wiemy, a przedstawiciele serwisu społecznościowego nie skomentowali delikatnej zmiany. Jak zwykle pozostaje nam więc czekać na oficjalnej informacje.

[za:BGR]

Zobacz także:

Facebook kupi Operę?

Facebook kupi Operę?

Facebook kupi Nokię i razem stworzą Facebook Phone'a?

Facebook kupi Nokię i razem stworzą Facebook Phone'a?

Więcej o:
Komentarze (13)
Koniec miłości do Chrome? Nie zgadniecie co teraz poleca Facebook
Zaloguj się
 • losowynik

  Oceniono 32 razy 30

  NIE Q.RWA, TYLKO NIE TO. Facebook ręce precz od Opery.

 • patman

  Oceniono 5 razy 5

  [LOL]Od zawsze używam Opery, ale jeśli Pejsbuk zabierze się za nią, to chyba będę musiał zrezygnować.[/LOL]

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 23 razy 5

  Miłości do chrome nigdy nie było. To wrogie szkodliwe oprogramowanie szpiegujące, które należy natychmiast usunąć z komputera.

 • Gość: K

  Oceniono 3 razy 3

  Ratunku, nieeee!

  Z najlepszej przeglądarki zrobią jakieś fejsikowe gó..., na pewno też zakończy się sensowny rozwój.

 • adam3407

  Oceniono 6 razy 2

  Facebook.com to portal zbudowany ze skrypcików php przez douczających się studentów, o prehistorycznej oprawie graficznej, nieczytelny, nieintuicyjny, nieprzemyślany. O usability jego twórcy do dzisiaj nie słyszeli. I takie coś ma odwagę wykupywać liczące się firmy informatyczne...

 • trans.sib

  Oceniono 8 razy 2

  Miłość się skończyła wraz ze startem Google Plus.

 • lockerz_1

  Oceniono 1 raz 1

  proste jak słońce... Facebook walczy z Google+ więc nic dziwnego że nie poleca przeglądarki tej firmy ;)

 • wajego

  Oceniono 1 raz 1

  Jakiś rok temu Operę miał kupić Microsoft. Zobaczymy.

  Jeśli ta ponura informacja się potwierdzi, to użytkownikom fejsbuka gratulujemy. Poznacie wreszcie świetną przeglądarkę. Łatwo mi sobie wyobrazić integrację opery z fejsem, nowe funkcje itp. Mi pozostanie poszukanie jakiejś alternatywy. Łatwo nie będzie.

 • kotkowytka

  Oceniono 4 razy 0

  No ale to i tak firefox jest najlepszy. Był jest i mam nadzieje że będzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX