Niezwykły widok 3D w przeglądarce

Posiadacze Firefoksa w wersji 11 lub wyższej, radujcie się. Możecie bowiem każdą stronę internetową przekształcić w model 3D.
Niezwykły widok 3D w przeglądarce Przeglądaj strony internetowe w trzech wymiarach Posiadacze Firefoksa w wersji 11 lub wyższej - radujcie się! Możecie bowiem każdą stronę internetową przekształcić w model 3D. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolny element na stronie, z menu wybrać opcję "Zbadaj element", a później z paska poleceń który pokaże się na dole strony wybrać "Widok 3D". Powstały trójwymiarowy model można dowolnie przybliżać, oddalać, powiększać czy pomniejszać. Wszystkie elementy strony - także te, których tradycyjnie na pierwszy rzut oka nie widać - ukazane są jako ułożone na sobie warstwy. Nie jest to żadna nowość, jednak funkcja ta została przypomniana przez Wykopowiczów. O co chodzi? Do Firefoksa 11 dodano narzędzie, za pośrednictwem którego można przedstawić strony internetowe w postaci wizualizacji w 3D. Wcześniej opcja ta dostępna była tylko jako dodatek Tilt do przeglądarki.

Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolny element na stronie, z menu wybrać opcję "Zbadaj element", a później z paska poleceń który pokaże się na dole strony wybrać "Widok 3D". Powstały trójwymiarowy model można dowolnie przybliżać, oddalać, powiększać czy pomniejszać. Wszystkie elementy strony - także te, których tradycyjnie na pierwszy rzut oka nie widać - ukazane są jako ułożone na sobie warstwy.

Technologie.gazeta.pl w 3D

Nie jest to bynajmniej nowość, jednak funkcja ta została przypomniana przez Wykopowiczów. O co chodzi? Do Firefoksa 11 dodano narzędzie, za pośrednictwem którego można przedstawić strony internetowe w postaci wizualizacji w 3D. Wcześniej opcja ta dostępna była tylko jako dodatek Tilt do przeglądarki.

Przeczytaj także:

Top 5 ukrytych funkcji w popularnych programach
Picasa i misie Robienie beczki oraz inne żarty i sekrety Google
Więcej o: