Miniserial, Kiepscy od kuchni i materiały "Happy Hour" z TV4 na TiVi.pl

Agora i ATM Grupa wprowadziły na swoją platformę internetową TiVi.pl nową ofertę. Użytkownicy serwisu mogą obejrzeć "Wagę" - jeden z pierwszych w Polsce miniseriali internetowych, zobaczyć materiały z telewizyjnego programu "Happy Hour" oraz poznać kulisy tworzenia kultowego serialu na kanale "Świat według Kiepskich making off".
- Wiele osób - przede wszystkim młodych - coraz częściej poszukuje ciekawych, unikalnych materiałów właśnie w internecie, a nie w klasycznej telewizji. To z myślą o nich powstała platforma tivi.pl,, która oferuje regularną emisję seriali produkowanych specjalnie na potrzeby internetu oraz projekty powstające na styku sieci i telewizji - mówi Marcin Męczykowski, project manager ATM Grupy.

- TiVi.pl to platforma telewizji internetowej, ale też serwis społecznościowy. Chcemy, aby członkowie społeczności TiVi współtworzyli portal, komunikując się ze sobą i dodając własne materiały - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Użytkownicy platformy mają możliwość oglądania materiałów, komentowania ich, wymieniania się opiniami, zdjęciami i klipami wideo. Portal przygotuje też dla nich specjalne atrakcje, na przykład możliwość udziału w castingach do popularnych produkcji telewizyjnych.

Pierwszym serwisem uruchomionym na platformie była oficjalna strona programu Big Brother - www.bb4.tivi.pl, która wystartowała we wrześniu 2007 roku. Co miesiąc przyciąga ponad 700 tys. unikalnych użytkowników, posiada też ponad 130 tys. aktywnych profili zarejestrowanych użytkowników.