NAVIGON 2110 max

Bardzo dobrze prezentujące się urządzenie niemieckiej firmy Navigon. Jednym z największych jego atutów jest ulepszona funkcja Lane Assistant Pro, dzięki której z dużym wyprzedzeniem dowiesz się, którego pasa należy się trzymać przed kolejnym skrzyżowaniem.
Poprawiono także w porównaniu z poprzednią wersją wygląd samych skrzyżowań. Tym samym model 2110 zapewnia mniej nerwowości w poruszaniu się w nieznanym terenie. Obsługa jest wygodna, bo odbywa się na dużym, ponadczterocalowym, panoramicznym ekranie. Funkcja TMC ostrzegająca przed utrudnieniami na drodze jeszcze w Polsce nie jest dostępna. Navigon ma też słabsze strony. Bateria pracuje ok. 3 godz. Z multimediów jest tylko przeglądarka do zdjęć. Słabo wypada zasięg map Polski i Europy Środkowej (dobrze natomiast Zachodniej, ale za dodatkowe 100 zł). Na stronie Navigon.com możecie sprawdzić ich aktualne pokrycie.

Ekran dotykowy: 4,3", 480×272 px

Pamięć (RAM/ROM): 64 MB/64 MB

Rozszerzenie pamięci: b.d.

USB/Bluetooth: / tak / nie /

Procesor: Samsung 2443

System operacyjny: Microsoft Windows CE 5.0

MP3/wideo/JPEG: / nie/ nie / tak /

Liczba map: Europa Środkowa, w tym Polska

Pokrycie dróg w Polsce: b.d.

Producent mapy: NAVTEQ

Oprogramowanie: Mobile Navigator 7

Wymiary: 122×77,1×18,7 mm

Waga: 178 g

Inne: widok 2D/3D, tryb dzienny i nocny, wyszukiwanie punktów POI, moduł TMC, fotoradary, Asystent Pasa Ruchu, zabezpieczenie kodem PIN

Więcej o: