HARMAN/KARDON GPS 810

Czego oczekujesz od dobrej nawigacji satelitarnej? Przede wszystkim aktualnych map, a w drugiej kolejności przyzwoitej klasy odbiornika z przyjaznym interfejsem. Reszta to mniej lub bardziej przydatne gadżety. Harman/Kardon, amerykańska firma znana z dobrego sprzętu audio-wideo przekonuje, że jeszcze jeden element może być ważny: sterowanie urządzeniem.
W tym celu swój nowy sprzęt, oznaczony symbolem GPS 810, zaopatrzyła w bezprzewodowy dżojstik, który służy do pełnej obsługi nawigacji. Dżojstik można umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie, najwygodniejszym dla kierowcy. Każdy, kto miał okazję w trakcie jazdy obsługiwać ekran wyświetlacza, wie, że uniknięcie tej czynności jest na pewno bezpieczniejsze i wygodniejsze. Poza dżojstikiem H/K oferuje wszystko, czego oczekujesz od drogiego GPS. Duży, dobrej klasy ekran, duża liczba map krajów europejskich, funkcje multimedialne, Bluetooth i transmiter FM. Urządzenie pracuje szybko dzięki procesorowi 530 MHz. Mocny, dobry i dość drogi sprzęt. Ale wart tej ceny.

Cechy Opis
Ekran dotykowy 4,3" 640×480 px, 65 K kolorów
Pamięć (RAM/ROM) 128 MB/2 GB
Rozszerzenie pamięci SD/SDHC (do 4 GB)
USB/Bluetooth / tak / tak /
Procesor AMR 11 530 MHz
MP3/wideo/JPEG / tak / tak / tak /
Liczba map 38 państw Europy
Pokrycie dróg w Polsce b.d.
Producent mapy TeleAtlas
Wymiary 73×121×19 mm
Waga 230 gInne: widok 2D/3D, regulacja głośności, tryb dzienny i nocny, nadajnik FM, wyszukiwanie punktów POI, moduł TMC, fotoradary, współpraca ze spisem kontaktów z komórki i listą połączeń
Więcej o: