Nasza-klasa obok Obamy w rankingu Google

"Nasza klasa" to jedno z tych haseł, które najszybciej zdobywały popularność w wyszukiwarce Google w mijającym roku - wynika z zestawienia Google Zeitgeist 2008. Polski serwis społecznościowy zajął wysokie miejsce nawet w światowym zestawieniu.
Czytaj najnowsze informacje o portalu Nasza Klasa

Google przygotowuje zestawienie Zeitgeist (z jęz. niemieckiego: "duch czasu"), podsumowując miliony zapytań wpisywanych przez internautów w pasek wyszukiwarki każdego dnia.

Z najnowszego zestawienia wynika, że w Polsce najczęściej wpisywanym do wyszukiwarki Google hasłem była "nasza klasa". W globalnej klasyfikacji znalazła się ona na siódmym miejscu wśród haseł najszybciej zyskujących na popularności.Numerem jeden wśród gwiazd pozostaje Doda, choć ogromną popularność wśród polskich internautów zdobył w tym roku także Jozin z Bazin. Dużym zainteresowaniem, również w internecie, cieszą się programy telewizyjne i seriale, a wśród nich najszybciej na popularności zyskiwał "Mam talent".Listę najszybciej zyskujących na popularności wyszukiwań można znaleźć pod adresem google.com/zeitgeist2008. Są tam dostępne informacje na temat najczęściej wyszukiwanych haseł ogólnie, a także w tematycznych kategoriach: inspiracje, finanse i praca, sławni, programy tv. Z zestawienia wynika, że najszybciej zyskujące na popularności wyszukiwania w Polsce to: nasza klasa, pudelek, wrzuta, youtube, jozin z bazin, miasto muzyki, pekin 2008, mam talent, ikariam, maciej zientarski.Najszybciej zyskujące na popularności wyszukiwania na świecie to: sarah palin, beijing 2008, facebook login, tuenti, heath ledger, obama, nasza klasa, wer kennt wen, euro 2008, jonas brothers.Więcej na ten temat >>