Nowe Gadu-Gadu - kolejne wydanie

Twórcy najpopularniejszego polskiego komunikatora właśnie wypuszczają jego kolejną wersję. Jeszcze nowsze Gadu-Gadu ma zawierać dużo mniej błędów oraz kilka ulepszeń.
Nowe Gadu-Gadu - co nowego

Nowe Gadu-Gadu (build 8.0.0.9453), charakteryzować się ma usunięciem kilku dotychczasowych niedogodności. Jego twórcy zapowiadają, że wprowadzono kilka zmian w funkcji rozmów wideo i zoptymalizowano połączenie, a użytkownik będzie w inny sposób informowany o takiej rozmowie przychodzącej. Do tego usunięta ma zostać blokada edycji numeru GG w trakcie edycji kontaktu. Wprowadzono również nową funkcję, która może okazać się dość przydatna - możliwość rozpoczęcia rozmowy wprost z archiwum komunikatora. Od teraz można tez będzie dodawać do kontaktów osoby z konferencji.

Nowe Gadu-Gadu i SMS-y

Nowe Gadu-Gadu od jakiegoś czasu już udostępnia możliwość wysyłania wiadomości tekstowych za pośrednictwem okna komunikatora. W obecnej wersji poprawiono i zaktualizowano bramkę Plusa, oraz dodano nową. Od dziś można będzie wysyłać SMS-y do sieci GaduAIR.

Nowe Gadu-Gadu - mniej błędów?

Twórcy Nowego Gadu-Gadu zapowiadają, że wyeliminowali kilka błędów, między innymi te z poprzedniego wydania dotyczące silnika Webkit. Usunięto także ponoć usterkę związaną ze stosowaniem najnowszej wersji Flash Playera.

Ściągnij Nowe Gadu-Gadu

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl