LG Swift TAB - tablet nagrywający w 3D - trafił do Polski

Do Polski trafił właśnie pierwszy tablet LG, o nazwie Swift TAB. Dlaczego o nim wspominamy? Bo to pierwsze tego typu urządzenie, które nagrywa w 3D. Nie odtwarza, ale nagrywa.
LG Swift TAB w Polsce Tablet nagrywający w 3D trafił do Polski Do Polski trafił właśnie pierwszy tablet LG o nazwie Swift TAB. To pierwsze tego typu urządzenie, które nagrywa w 3D. Nie odtwarza, ale nagrywa. W informacji LG czytamy: LG Swift TAB, pierwszy na świecie tablet z możliwością rejestrowania w 3D, trafił na polski rynek. Dzięki swym optymalnym rozmiarom zapewnia większą wygodę w korzystaniu, tworzeniu oraz dzieleniu się multimediami. Oparty na dedykowanym tabletom systemie operacyjnym Android Honeycomb firmy Google oraz wyposażony w dwurdzeniowy procesor jest wyjątkowo szybki i wydajny, stanowiąc znakomitą ofertę zarówno dla biznesu, jak i wszystkich pasjonatów nowych technologii. Co jest w środku? Przede wszystkim dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 o prędkości 1GHz, panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 8,9 cala i naprawdę dużej, jak na tablety, rozdzielczości rzędu 1280x768 pikseli. Oprócz tego LG chwali się także, że TAB wyposażono w złącze HDMI, moduł Wi-Fi, 3G, 32 GB pamięci wewnętrznej i system operacyjny Android 3.1 Honeycomb. Całość waży 630 gramów, czyli przeciętnie. Główną cechą Swift TAB jest jednak paradoksalnie nagrywanie w 3D. Dlaczego paradoksalnie? Ponieważ producent promuje coś, co w innym przypadku można by uznać wyłącznie za wadę - nagrywa w 3D, ale nie wyświetla trójwymiaru. LG tłumaczy jednak, że aby zachować gabaryty oraz i tak już nie najniższą cenę tablet konieczne było zrezygnowanie z opcji odtwarzania. Potencjalny użytkownik zmuszony jest więc wyświetlać materiały 3D zarejestrowane TAB-em za pośrednictwem kabla HDMI w telewizorze. LG Swift TAB dostępny jest już w sklepach internetowych w cenie od około 2700 do aż 3000 złotych oraz w ofercie biznesowej Plusa.

W informacji LG czytamy:

LG Swift TAB, pierwszy na świecie tablet z możliwością rejestrowania w 3D, trafił na polski rynek. Dzięki swym optymalnym rozmiarom zapewnia większą wygodę w korzystaniu, tworzeniu oraz dzieleniu się multimediami. Oparty na dedykowanym tabletom systemie operacyjnym Android Honeycomb firmy Google oraz wyposażony w dwurdzeniowy procesor, jest wyjątkowo szybki i wydajny, stanowiąc znakomitą ofertę zarówno dla biznesu jak i wszystkich pasjonatów nowych technologii.

Co jest w środku?

Przede wszystkim dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 o prędkości 1GHz, panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 8,9 cala i naprawdę dużej, jak na tablety, rozdzielczości rzędu 1280x768 pikseli. Oprócz tego, LG chwali się, także, ze TAB wyposażono w złącze HDMI, moduł WiFi, 3G, 32 GB pamięci wewnętrznej i system operacyjny Android 3.1 Honeycomb.

Całość waży 630 gramów, czyli przeciętnie.

Główną cechą Swift TAB jest jednak paradoksalnie nagrywanie w 3D. Dlaczego paradoksalnie? Ponieważ producent promuje coś, co w innym przypadku można by uznać wyłącznie za wadę - nagrywa w 3D, ale wyświetla trójwymiaru. LG tłumaczy jednak, że aby zachować gabaryty oraz i tak już nie najniższą cenę tablet konieczne było zrezygnowanie z opcji odtwarzania. Potencjalny użytkownik zmuszony jest więc wyświetlać materiały 3D zarejestrowane TABem za pośrednictwem kabla HDMI w telewizorze.

Tablet LG Optimus Pad

LG Swift TAB dostępny jest już w sklepach internetowych w cenie od około 2700 do aż 3000 złotych, oraz w ofercie biznesowej Plusa.

Więcej o:
Komentarze (4)
LG Swift TAB - tablet nagrywający w 3D - trafił do Polski
Zaloguj się
 • fiaccik

  0

  Bajer, zawsze chciałem mieć tablet nagrywający filmy w 3D

 • gregviii

  0

  właśnie niedopatrzenie ze strony nadgryzionej papierówki? Czy tylko bardzo nie lubią się ze swoim dostawcą hardware i rodzimym konkurentem w USA?

  cena dalej o 50% za wysoka. Ale jak kogoś stać i ma ochotę to kupi.

 • occam

  0

  Apple nie zaskarżyło LG, tak jak juz zrobiło to względem Samsunga i Motki ? Samsunbg juz ma zakaz (chyba tymczasowy) sprzedaży swojego tabletu w EU, motorola czeka na decyzje.
  ...a sędzia z dusseldorfu czeka na swoją dole od apple...

 • monikaa221

  0

  Ekstra gadżet bo cena tylko może odstraszać www.mrt.pl/eportal/index.php?file=News&op=index_comment&news_id=1057 ale chyba samsung galaxy tab 10.1 zdecydowanie lepszy... no ale nagrywania w 3D nie ma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX