Android 4.0 powinien pojawić się w październiku. Ewentualnie w listopadzie

Eric Schmidt, prezes Google, zdradził, że kolejne "duże" wydanie Androida pojawi się na rynku już wkrótce - w okolicach października lub listopada.
Android 4.0 na jesieni Android 4.0 powinien pojawić się w październiku lub w listopadzie. Eric Schmidt, prezes Google, zdradził, że kolejne "duże" wydanie Androida pojawi się na rynku już wkrótce - w okolicach października lub listopada. Eric Schmidt ujawnił przybliżoną datę premiery podczas konferencji Dreamforce, odbywającej się w San Francisco. Android 4.0, znany także pod nazwą kodową Ice Cream Sandwich, będzie tym wydaniem mobilnego systemu operacyjnego Google'a, który połączyć ma cechy wersji komórkowej z tabletową. Wizualnie system może przypominać Androida 3.0. Android 4.0 ma być identyczny na wszystkich urządzeniach (smartfonach i tabletach). To świetna wiadomość na początek dla deweloperów, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne. Nie będą już musieli tworzyć dwóch wersji aplikacji (i na smartfony i na tablety), co może oznaczać, że aplikacji na tablety z Androidem będzie więcej i będą lepsze jakościowo.

Eric Schmidt ujawnił przybliżoną datę premiery podczas konferencji Dreamforce, odbywającej się w San Francisco. Android 4.0, znany także pod nazwą kodową Ice Cream Sandwich, będzie tym wydaniem mobilnego systemu operacyjnego Google'a, który połączyć ma cechy wersji komórkowej z tabletową. Wizualnie system może przypominać Androida 3.0.

W osobnym tekście zebraliśmy wszystkie plotki dotyczące Androida 4.0 i tego, czego należy się po nim spodziewać.

Poniższy film jest nagraniem konferencji Dreamforce. Eric Schmidt wypowiada się na temat Ice Sandwich w okolicach 30:20

Więcej o: