HTC Rhyme: idealny smartfon dla kobiety?

HTC zapowiedziało właśnie Rhyme, w założeniu firmy: idealny smartfon dla kobiet. Przyjrzyjmy mu się bliżej.
Kobiecy HTC Rhyme Idealny smartfon dla kobiet. Przyjrzyjmy mu się bliżej. Rhyme to sprzęt średniej klasy, który wyróżniać ma się przede wszystkim stylowym wyglądem. Dostępny będzie w trzech kolorach: białym, śliwkowym i piaskowym. W pudełku z aparatem ma się znaleźć także kilka przydatnych akcesoriów: stacja dokująca, opaska ułatwiająca korzystanie ze sprzętu w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych, brelok powiadamiający o przychodzących rozmowach i nowych wiadomościach (gdy sam telefon spoczywa np. na dnie torebki), zestaw słuchawkowy i samochodowy zestaw głośnomówiący. Sercem HTC Rhyme jest jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM825 o taktowaniu 1GHz. W jego wnętrzu znajduje się także 768 MB RAM i 4GB wbudowanej pamięci (slot na karty SD także oczywiście zaplanowano). 3,7-calowy wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 480x800 pikseli, w telefon wbudowano także, rzecz jasna, aparat fotograficzny: 5 Mpix z możliwością nagrywania w 720p. Smartfon będzie działał w oparciu o system Android 2.3 z autorską nakładką HTC - HTC Sense 3.5. Do sklepów w USA HTC Rhyme trafi już 29 września. W Europie pojawić ma się w październiku. Cena na razie pozostaje nieznana.

Rhyme to sprzęt średniej klasy, który wyróżniać ma się przede wszystkim stylowym wyglądem. Dostępny będzie w trzech kolorach: białym, śliwkowym i piaskowym. W pudełku z aparatem pełno będzie także przydatnych akcesoriów: znajdzie się tam stacja dokująca, opaska ułatwiająca korzystanie ze sprzętu w czasie ćwiczeń fizycznych, brelok powiadamiający o przychodzących rozmowach i nowych wiadomościach (gdy sam telefon spoczywa np. na dnie torebki...), słuchawki, zestaw słuchawkowy i zestaw głośnomówiący do samochodu.

Sercem HTC Rhyme jest jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM825 o taktowaniu 1GHz. W jego wnętrzu znajduje się także 768 MB RAM i 4GB wbudowanej pamięci (slot na karty SD także oczywiście zaplanowano). 3,7-calowy wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 480x800 pikseli, w telefon wbudowano także, rzecz jasna, aparat fotograficzny: 5 Mpix z możliwością nagrywania w 720p.

Smartfon działał będzie w oparciu o system Android 2.3 z autorską nakładką HTC - HTC Sense 3.5.

Do sklepów w USA HTC Rhyme trafi już 29 września. W Europie pojawić ma się w październiku. Cena na razie pozostaje nieznana.

[za informacją prasową]

Zdjęcie HTC Rhyme
HTC Rhyme
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3.4 Gingerbread
  • WiFi
1 opinia

Podstawowe informacje o HTC Rhyme

Przekątna ekranu 3,7 cala System operacyjny Android 2.3.4 Gingerbread

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 1 GB Pamięć RAM 768 MB
Procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 (Scorpion) Częstotliwość procesora 1 GHz
Rozdzielczość ekranu 480 x 800 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 1600 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 5 Mpx Dodatkowa kamera Tak

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA Tak

Parametry fizyczne

Wymiary 119 x 60,8 x 10,86 mm Waga 130 g
Więcej o: