Aktualizacja oprogramowania o 30% powiększy ikony w Galaxy S II

Ikony na pulpicie Samsunga Galaxy S II mają się powiększyć o 30%, a menu główne wyświetlać będzie mniej aplikacji na raz. Marnotrawstwo pięknego wyświetlacza Super AMOLED Plus? Niekoniecznie.
Koniec sporu Samsunga z Apple? Aktualizacja oprogramowania powiększy ikony w Galaxy S II o 30 proc. Ikony na pulpicie Samsunga Galaxy S II mają się powiększyć o 30 proc., a menu główne wyświetlać będzie mniej aplikacji na raz. Marnotrawstwo pięknego wyświetlacza Super AMOLED Plus? Niekoniecznie. O zmianach, które maja być wprowadzone w najnowszej aktualizacji oprogramowania dla GS2 poinformował serwis SammyHub. Decyzja wydaje się być dziwna? Może, ale trzeba pamiętać o toczących się nieustannie sporach między Samsungiem a Apple, wśród których jeden dotyczy interfejsu TouchWiz, znajdującego się na smartfonach koreańskiego producenta. Powiększenie ikon w menu oraz na pulpicie może sprawić, że Galaxy S II oraz iOS przestaną być do siebie podobne. A w ten bezkrwawy sposób Samsung może oddalić od siebie chociaż część zarzutów stawianych przez Apple.

O zmianach, które maja być wprowadzone w najnowszej aktualizacji oprogramowania dla GS2 poinformował serwis SammyHub. Decyzja wydaje się być dziwna? Może, ale trzeba pamiętać o toczących się nieustannie sporach między Samsungiem a Apple, wśród których jeden dotyczy interfejsu TouchWiz, znajdującego się na smartfonach koreańskiego producenta. Powiększenie ikon w menu oraz na pulpicie może sprawić, że Galaxy S II oraz iOS przestaną być do siebie podobne. A w ten bezkrwawy sposób Samsung może oddalić od siebie chociaż część zarzutów stawianych przez Apple.

Zdjęcie Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny
Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi
6 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny

Przekątna ekranu 4,3 cala System operacyjny Android 2.3 Gingerbread

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 16 GB Pamięć RAM 1 GB
Procesor Samsung Exynos 4210 (ARM Cortex-A9) Częstotliwość procesora 1,2 GHz
Rozdzielczość ekranu 480 x 800 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 1650 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 8 Mpx Dodatkowa kamera 2 Mpx

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 WCDMA 850, 900, 1900, 2100

Parametry fizyczne

Wymiary 125,3 x 66,1 x 8,5 mm Waga 116 g
Więcej o: