Spektakularna promocja Nokii Lumii 800 w Warszawie

Nokia obiecywała, że wyjdzie z promocją telefonów z serii Lumia na ulice miast. Jak obiecywali, tak zrobili - warszawska premiera Lumii 800 z prezentacją 3D jest po prostu niesamowita.

Zresztą - zobaczcie sami:

Może pamiętacie, że podobne wydarzenie miało miejsce z okazji premiery Lumii 800 w Londynie. Brytyjczycy wybrali wyższy budynek, ale sama prezentacja przebiegała podobnie.

Podoba wam się taki pomysł Nokii na promocję telefonu?

Więcej o:
Komentarze (6)
Spektakularna promocja Nokii Lumii 800 w Warszawie
Zaloguj się
 • Gość: kj

  Oceniono 5 razy 3

  Nokie, Nokia...
  Czy to nie ta firma, która kiedyś robiła dobre telefony komórkowe ?

 • filerro

  Oceniono 1 raz 1

  Polacy to, Polacy tamto.. Wątki narodościowe w GW wiecznie żywe;P Co do mappingu to skromniutko i standardowo bym powiedział jeżeli chodzi o Pałac Staszica. Natomiast pokaz w UK bardziej przypomina przemyślaną promocję a skalę i efekty chyba każdy widzi. Większość rodzimych mapingów jest tak podobna do siebie jakby ich realizatorzy "jechali" na szablonach(?). Poza tym fajowo, bo to mapping przecież;)

 • centurion

  Oceniono 2 razy 0

  Nie zgadzam się! Według mnie Polacy znacznie lepiej wykorzystali architekturę budynku i prezentacja jest znacznie ciekawsza. Filmik z Wielkiej Brytanii przypomina mi filmiki demo z czasów Amigi tylko na dużym ekranie.

 • Gość: h

  Oceniono 6 razy 0

  szkoda tylko, że telefon jest do bani. Miałem, już sprzedałem. Zaznaczę, że zawsze byłem fsnem tej marki, ale po kolei:
  SŁychawka jest REWELACYJNA! Piękna, super ykonana, świetnie leży w dłoni i dobrze działa. Wady?
  Brak menadżera plików, brak ustawienia MP3 jako dzwonka, prak profili, wspólna głośność dla mediów i dzwonków!!!, brak możliwości zamknięcia plaikacji bez jej wybudzenia, lista aplikacji jest alfabetyczna i nie można tego zmienić. Jak zainstalujesz dużo aplikacji to życzę powidzenia w przewijaniu listy na sam dół... , kolor tła tylko biały albo czarny, wyszukiwarka to bing baz możliwości zmiany. To tak po krótce. Szkoda, bo sam aparat na serio jest piękny i rewelacyjny. Windows sam w sobie jeso OK, ale ma za dużo niedociągnięć. Za dwa lata - jeśli poprawią te rzecy - bez wahania kupię taka nokie. Choć wolałbym mego...

 • p.o.box.77

  Oceniono 3 razy -1

  wybaczcie, ale ten warszawski mapping jest żałosny w porównaniu z rewelacyjnym londyńskim.. gdzie ta skala, dynamika.. show? 6 minutowa NUDA..technicznie ma momenty, ale scenariusz do bani. życzę ciekawszych realizacji. pozdr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX