Manta PowerTab X z darmowym internetem już w przyszłym miesiącu

Nowy tablet Manty, jak i usługa umożliwiająca bezpłatny dostęp do internetu 3G, zbliżają się wielkimi krokami. Rynkowy debiut nastąpi już w marcu.

Na początku lutego pisaliśmy już o nowym pomyśle rodzimej firmy Manta Multimedia. Zapowiedziano wtedy nowe tablety z Androidem, w których znajdzie się między innymi opcja umożliwiająca bezpłatny dostęp do internetu mobilnego za pośrednictwem sieci 3G. Nowy tablet - PowerTab X MID 06, a wraz z nim karta SIM Manta Multimedia zadebiutują na rynku już w pierwszej połowie marca.

Tablet wyposażono w ekran pojemnościowy o przekątnej 10,1 cali, procesor 1,2 GHz, 4 GB pamięci ROM, 512 MB pamięci RAM, aparat, porty USB, HDMI i mini USB, Wi-Fi oraz baterię o pojemności aż 7000 mAh! Gadżet wyceniono na 799 złotych, a więc nie tak dużo.

Producent zapewnia, że w zestawie znajduje się także 24-godzinny dostęp do internetu z prędkością maksymalną 3,6 Mb/s, a usługa Manta Mobile obejmuje swoim zasięgiem około 95% obszaru Polski.

Jaki tablet wybrać - z WiFi czy z 3G? Wszystkiego o tabletach dowiesz się z serwisu Tablety.pl

Więcej o:
Komentarze (15)
Manta PowerTab X z darmowym internetem już w przyszłym miesiącu
Zaloguj się
 • jaqus

  Oceniono 13 razy 9

  > Jaki tablet wybrać - z WiFi czy z 3G?

  Czy są ludzie na tyle głupi, że w urządzeniu ultra przenośnym za które trzeba zapłacić ok 2k nie chcą mieć jednego i drugiego? Naprawdę trzeba to wyjasniać?

 • byzgran

  Oceniono 12 razy 6

  Jaki od razu POLSKI tablet?????
  to ze Manta kupiła kilkaset tabletów ze swoim logo od chińczyków to nie znaczy że to jest teraz polski tablet!

  a jaką to wielką myśl techniczną włożyła Manta do tego projektu? :-) Moze procesor zaprojektowali? albo system? :-)

 • robznarnii

  Oceniono 2 razy 2

  innowacyjna manta

 • karm-ella

  0

  Ja w ostatnim czasie zetknęłam się z tabletami tscoretscoreinnovation.com/web/pl/, jest to polska marka, a sprzęt ma cenie przystępnej i parametry też nie są złe. Ja wprawdzie dopiero zaczynam interesować się tabletami, ale ten wydaje mi się dobry. Torchę też popytałam o radę i w sumie chyba warto zwrócić uwagę na tą markę.

 • msypa

  0

  No i super. Popieram

 • wyeksponowani

  Oceniono 2 razy 0

  Niech tylko wypuszczą ten tablet z Androidem ICS to stanie się to na pewno dla mnie pozycją obowiązkową. Zapowiada się ciekawie. Zastanawia mnie tylko czy CPU będzie z jednym czy dwoma rdzeniami...

 • gasper21

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko pięknie ale zastanawiam się nad jedną tylko sprawą jak będzie wyglądała ich bezawaryjność. Bo jak na razie to z tym manta miała problemy. Ale jeżeli poprawią jakość to segmencie tabletów konsumenckich (średnia półka) może osiągnąć sukces. Biorąc pod uwagę że tablet obsługuje zarówno Wi-Fi jak również 3G.

 • Gość: h

  Oceniono 3 razy -1

  polski tablet??? przecież to jest made in china lub PCR jak kto woli.... internet będzie pewnie wyglądał jak w sieci carfour - 20min netu - 10min reklam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX