5 gier, które wprawią cię na nowym iPadzie w osłupienie!

Nowy iPad, którego Apple zaprezentowało 7 marca, zapowiada się wręcz arcyciekawie, zwłaszcza dla fanów mobilnej rozgrywki. Superwyświetlacz Retina o niebanalnych parametrach (między innymi rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli), nowy układ graficzny zaszyty w procesorze A5X to tylko wybrane rewelacje, które sprawią, że gry na tablecie nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Jeśli szykujecie się do zakupu nowego iGadżetu, to koniecznie zobaczcie pięć tytułów na rynku gier, które zabiorą wam wkrótce mnóstwo wolnego czasu!

Modern Combat 3: Fallen Nation

Modern Combat 3

Coś dla prawdziwych fanów gier typu FPP. Modern Combat 3: Fallen Nation został już uaktualniony w App Store pod kątem Retiny z nowego iPada i czeka na was za jedyne 0,79 euro. Do wyboru mamy rozgrywkę typu single player lub też możemy zmierzyć się online z maksymalnie 11 przeciwnikami jednocześnie. Gra oferuje wiele różnych map oraz siedem trybów rozgrywki. Małym minusem tytułu jest to, że jeszcze nie doczekał się optymalizacji pod kątem AppleTV trzeciej generacji i sprawia pewne problemy podczas przesyłania obrazu na telewizorach z rozdzielczością Full HD. Z drugiej jednak strony, czy odmówicie sobie wydania czterech złotych z tego powodu?

Infinity Blade II

Infinity Blade II

Tym razem coś dla fanów smoków, księżniczek i klimatów fantasy. W Infinity Blade II wcielicie się w bohatera, który zmagać będzie się z bestiami oraz zagadkami otaczającego świata. W jednym celu - przejścia żywym przez świat pełen niebezpieczeństw i pokonania arcywroga. Grę wyceniono na 7 dolarów i została zoptymalizowana pod kątem nowego wyświetlacza iPada z 2012 roku. Grafika w Infinity Blade II wręcz powala!

Real Racing 2 HD

Real Racing 2 HD

Nie tylko mieczem i spluwą się żyje, prawda? Real Racing 2 HD to gratka dla fanów wyścigów samochodowych z prawdziwego zdarzenia. Za tytuł również przyjdzie zapłacić wam siedem dolarów, ale na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. W zamian otrzymujecie do dyspozycji 30 licencjonowanych modeli aut, 15 tras i ponad 10 godzin zmagań za kierownicą! Gra wspiera poczwórny antialiasing i możliwość uruchamiania na telewizorze w rozdzielczości full HD za pomocą "czarnej skrzynki" Apple.

Sky Gamblers: Air Supremacy

Sky Gamblers: Air Supremacy

Sky Gamblers: Air Supremacy jest grą ze stajni Namco-Bandai, a więc możemy spodziewać się naprawdę czegoś mocnego. I rzeczywiście! Gra jest popularnym symulatorem lotów, w którym fizyka, pejzaże czy sterowanie samolotem są na naprawdę wysokim poziomie. Grę wyceniono na zaledwie 4 euro i oczywiście doczekała się optymalizacji pod kątem nowego iPada.

Flight Control Rocket

Flight Control Rocket

Flight Control Rocket zaprojektowano z myślą o mniej wymagających graczach. Niech was jednak mało realistyczna grafika nie zmyli. W przypadku tego tytułu chodzi przede wszystkim o grywalność, a ta jest na bardzo wysokim poziomie. W grze wcielimy się między innymi w osobę sterującą rakietą. Tytuł wyceniono na zaledwie 0,79 euro, a kilka godzin rozgrywki na wysokim poziomie gwarantowane!

Jaki tablet wybrać - z WiFi czy z 3G? Wszystkiego o tabletach dowiesz się z serwisu Tablety.pl