Zrób sobie Samsunga Galaxy III sam. Wyciekło oprogramowanie [Aktualizacja]

To bardzo dobra informacja dla użytkowników i bardzo zła dla samego Samsunga.
Wyciekło oprogramowanie dla Galaxy III To bardzo dobra informacja dla użytkowników i bardzo zła dla samego Samsunga. Samsung Galaxy S III to jeden z bardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Do sklepów trafi 29 maja, czyli już w przyszłym tygodniu. Samsung się postarał - wydajne podzespoły są "jedynie" bazą dla "inteligentnych funkcji" urządzenia: - Smart Stay - to funkcja, która wygasi ekran telefonu, kiedy... przestaniemy na niego patrzeć. - S Voice - to odpowiednik Siri z najnowszego iPhone'a. Można włączyć telefon komendą "Hi, Buddy" (albo inną) i zapytać go np. o pogodę czy włączyć w ten sposób jakąś aplikację. - Direct Call - ta funkcja sprawia, że jeśli wymieniacie z kimś SMS-y i chcecie do niego zadzwonić, wystarczy, że... podniesiecie telefon do ucha. On sam zadzwoni i będzie wiedział do kogo. - Pop-up Play - okienko wideo można umieścić "na górze" jakiejkolwiek aplikacji. Na przykład mogę pisać SMS-a i jednocześnie wciąż oglądać film. To tylko kilka funkcji które sprawiały, że Galaxy S III naprawdę się wyróżniał. Zgadza się - wyróżniał, czas przeszły. Do Sieci wyciekło bowiem oprogramowanie nowego Touchwiza, w którym zaszyto wszystkie wyżej wymienione (i wiele innych) zmiany. Aktualizacja Samsung zareagował na wyciek bardzo szybko i zablokował możliwość pobierania oprogramowania.

Samsung Galaxy S III to jeden z bardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Do sklepów trafi 29 maja, czyli już w przyszłym tygodniu.

Samsung się postarał - wydajne podzespoły są "jedynie" bazą dla "inteligentnych funkcji" urządzenia:

- Smart Stay - to funkcja, która wygasi ekran telefonu, kiedy... przestaniemy na niego patrzeć.

- S Voice - to odpowiednik Siri z najnowszego iPhone'a. Można włączyć telefon komendą "Hi, Buddy" (albo inną) i zapytać go np. o pogodę czy włączyć w ten sposób jakąś aplikację.

- Direct Call - ta funkcja sprawia, że jeśli wymieniacie z kimś SMS-y i chcecie do niego zadzwonić, wystarczy, że... podniesiecie telefon do ucha. On sam zadzwoni i będzie wiedział do kogo.

- Pop-up Play - okienko wideo można umieścić "na górze" jakiejkolwiek aplikacji. Na przykład mogę pisać SMS-a i jednocześnie wciąż oglądać film.

To tylko kilka funkcji które sprawiały, że Galaxy S III naprawdę się wyróżniał.

Zgadza się - wyróżniał, czas przeszły. Do Sieci wyciekło bowiem oprogramowanie nowego Touchwiza, w którym zaszyto wszystkie wyżej wymienione (i wiele innych) zmiany.

Aktualizacja

Samsung zareagował na wyciek bardzo szybko i zablokował możliwość pobierania oprogramowania.

Zdjęcie Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski
Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski
  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi
11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Przekątna ekranu 4,8 cala System operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Parametry techniczne

Pamięć wbudowana 16 GB Pamięć RAM 1 GB
Procesor Samsung Exynos 4412 (ARM Cortex-A9) Częstotliwość procesora 1,4 GHz
Rozdzielczość ekranu 720 x 1280 Rodzaj akumulatora Li-Ion
Pojemność akumulatora 2100 mAh Czytnik kart pamięci Tak

Funkcje

Aparat cyfrowy 8 Mpx Dodatkowa kamera 1,9 Mpx

Komunikacja

WiFi Tak GPS Tak, A-GPS + GLONASS
Sieć GSM 850, 900, 1800, 1900 LTE Nie
WCDMA 900, 1800, 1900, 2100

Parametry fizyczne

Wymiary 136,6 x 70,6 x 8,6 mm Waga 133 g