Będzie limitowana wersja Lumii 900. Z Batmanem

Zgodnie z zasadą: "wszystko, co ma na sobie logo Batmana, jest lepsze" (na pewno gdzieś ktoś spisał taką zasadę).
Limitowana Lumia 900 z logiem Batmanem Zgodnie z zasadą: "wszystko, co ma na sobie logo Batmana, jest lepsze" W grudniu ubiegłego roku Nokia wypuściła już (bardzo) limitowaną serię Lumii 800 z logiem Batmana. Wszystko w ramach promocji najnowszego filmu z tym bohaterem - "The Dark Knight Rises", polski tytuł "Mroczny Rycerz powstaje" - który już niedługo wejdzie do kin. Pojawi się także podobna wersja Lumii 900. Logo Batmana w tym wypadku jest bardzo subtelne - pojawia się tylko na tylnej stronie obudowy. To jednak z pewnością nie lada gratka dla kolekcjonerów i fanów Człowieka Nietoperza. Specjalna edycja aparatu ma pojawić się w sklepach już niedługo - na razie potwierdzono, że będzie ją można kupić w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

W grudniu ubiegłego roku Nokia wypuściła już (bardzo) limitowaną serię Lumii 800 z logiem Batmana. Wszystko w ramach promocji najnowszego filmu z tym bohaterem - "The Dark Knight Rises", polski tytuł "Mroczny Rycerz powstaje) - który już niedługo wejdzie do kin. Pojawi się także podobna wersja Lumii 900.

Logo Batmana w tym wypadku jest bardzo subtelne - pojawia się tylko na tylnej stronie obudowy. To jednak z pewnością nie lada gratka dla kolekcjonerów i fanów Człowieka Nietoperza.

Specjalna edycja aparatu ma pojawić się w sklepach już niedługo - na razie potwierdzono, że będzie ją można kupić w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

[za TNW]

Zobacz także:

Nokia Lumia 900 to świetny... młotek

Nokia Lumia 900 to świetny... młotek