Czy tak może wyglądać Facebook Phone?

Telefon Facebooka nie został co prawda jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale coraz więcej informacji wskazuje na to, że takie urządzenie w istocie powstaje. Jesteście ciekawi, jak komórka od Marka Zuckerberga i spółki mogłaby wyglądać?
Czy tak może wyglądać Facebook Phone? Projektant interfejsów z Nowego Jorku stworzył własną wizję Facebook Phone'a Telefon Facebooka nie został co prawda jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale coraz więcej informacji wskazuje na to, że takie urządzenie w istocie powstaje. Jesteście ciekawi, jak komórka od Marka Zuckerberga i spółki mogłaby wyglądać? Swoją wizję Facebook Phone'a stworzył zaledwie 16-letni Jay Moon, projektant interfejsów z Nowego Jorku. Na obrazkach Jay'a zobaczyć możemy m.in. menu główne, zakładkę z notyfikacjami oraz wirtualną klawiaturę. Większość funkcji telefonu obraca się - co chyba zrozumiałe - wokół Facebooka, a jego interfejs wygląda bardzo przejrzyście, stylowo i schludnie. Zabawne? Przerażające? Bliskie rzeczywistości? Oceńcie sami.

Swoją wizję Facebook Phone'a stworzył zaledwie 16-letni Jay Moon, projektant interfejsów z Nowego Jorku. Na trzech obrazkach zobaczyć możemy menu główne, zakładkę z notyfikacjami oraz wirtualną klawiaturę. Większość funkcji telefonu obraca się, co chyba zrozumiałe, wokół Facebooka, a jego interfejs wygląda bardzo przejrzyście, stylowo i schludnie.

Zanim udacie się do galerii, by dokładnie przyjrzeć się obrazkom, poniżej zamieszczamy alternatywną wizję Facebook Phone. Sean Percival, prezes firmy Wittlebee, wyobraża sobie telefon od Facebooka tak:

fot. Sean Percival


Zabawne? Przerażające? Bliskie rzeczywistości? Oceńcie sami.

[Za: TheNextWeb]

Więcej o: