Nowe iPhone'y już w przedsprzedaży w Polsce. Ceny są absolutnie z kosmosu

Ja wiem, że to produkt, którego nie ma jeszcze w Polsce. Wiem, że ma większy ekran i chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że polskie ceny iPhone'a 6 i 6 Plus będą wysokie. Ale żeby wycenić je na niemal 5 tysięcy złotych?

W sklepie Euro RTV AGD można już składać zamówienia na nowe iPhone'y. A przynajmniej mogą je składać ci najbardziej zamożni i zagorzali fani marki. Ceny nowych urządzeń są bowiem horrendalnie wysokie.

Do wyboru mamy modele:

- iPhone 6 16 GB

- iPhone 6 64 GB

- iPhone 6 Plus 16 GB

A ceny? Jak już pisałam - są wyjątkowo wysokie.

Model Cena
iPhone 6 16 GB 4399 zł
iPhone 6 64 GB 4799 zł
iPhone 6 Plus 16 GB 4899 zł

Niemal 5 tysięcy złotych za smartfona? W tej cenie można mieć znakomitego ultrabooka, albo topowe urządzenie z Androidem. I przy tej ostatniej opcji zostanie jeszcze trochę na bardzo dobre słuchawki, power bank i dysk zewnętrzny.

No ale cóż - w ubiegłym roku iPhone 5S przed oficjalną polską premierą był u nas wyceniany równie wysoko. Za model z 64 GB pamięci wewnętrznej firma iClinic, zajmująca się serwisem pogwarancyjnym sprzętu Apple, zaśpiewała sobie 4800 zł.

Z informacji dostępnych na stronie Euro RTV AGD wynika, że osoby które zamówią smartfona, otrzymają go w terminie do 30 dni. Kilku chętnych pewnie się znajdzie, ale w takich cenach dużo bardziej opłaca kupić się nowe sprzęty Apple w którymś z naszych sąsiednich krajów. Tym bardziej, że właśnie od dziś iPhone'a 6 i 6 Plus kupić można też w Ausrtii, Belgii, Danii, Finlandii, Irlandii, Hiszpanii, Rosji, Szwecji czy Szwajcarii.

Przykładowo w Niemczech ceny, w przeliczeniu na złotówki, są znacznie niższe, niż u nas. Różnica wynosi aż 1500-1600 złotych i za te pieniądze można pojechać na weekend do Berlina, nie oszczędzać na dobrym jedzeniu i alkoholu, kupić nowego iPhone'a i może jeszcze nam zostanie reszta.

Model Cena w Niemczech
iPhone 6 16 GB około 2900 zł
iPhone 6 64 GB około 3300 zł
iPhone 6 Plus 16 GB około 3300 zł

Oficjalnie nowe iPhone'y powinny trafić do Polski do końca roku.

Zdjęcie Apple iPhone 6 16GB złoty Zdjęcie Apple iPhone 6 64GB złoty Zdjęcie Apple iPhone 6 Plus 16GB zloty
Apple iPhone 6 16GB złoty Apple iPhone 6 64GB złoty Apple iPhone 6 Plus 16GB zloty
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (172)
Nowe iPhone'y już w przedsprzedaży w Polsce. Ceny są absolutnie z kosmosu
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 642 razy 604

  Dobra cena za elastyczny telefon z możliwością nietelefonowania...

 • blank8

  Oceniono 350 razy 328

  O ja pierd..lę! Ależ koszenie fanbojów.

 • adamiakadam1

  Oceniono 326 razy 304

  W Niemczech taniej tylko o 1500 zł. A przecież u nich bieda aż piszczy i mogą tylko pomarzyć o Polskich zarobkach. A nie, zaraz zaraz, chyba coś pomyliłem..... To u nas mniej się zarabia...

 • milu100

  Oceniono 185 razy 149

  aż prawie posikałem się ze śmiechu, trzeba być niezłym idiotą aby zakupić ten telefon w takiej cenie. Max co mógłbym dać za telefon to 1000zł, przy czym nigdy nie kupuję za więcej niż 500-600zł nie dlatego, że mnie nie stać, ale dlatego, że nie widzę powodu aby przepłacać za coś co nie jest mi do szczęścia potrzebne.

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 167 razy 127

  Prawie 5 tysięcy za durny gadżet. Żeby to choć jakieś oryginalne było. Ale gdzie tam - mój smartfon za złotówkę ma większy wyświetlacz, lepszy aparat i więcej pamięci. 4900PLN - ludzie! Niektórzy muszą za taką kwotę przeżyć ze 4 miesiące.

 • dr.seks

  Oceniono 127 razy 89

  pani Joanno, ja rozumiem że chciała pani udzielić "dobrej rady" i stąd ta wycieczka do Berlina, ale czy nie lepsza byłaby taka, żeby olać Apple'a, pieniądze przeznaczyć na coś naprawdę wartościowego i użytecznego i nadal używać poprzdniego modelu?... czyli po prostu: NIE KUPUJ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX