Nowy hit Biedronki? Telefon za... 59 zł

Tuż przed świętami Biedronka wprowadziła do swojej oferty telefon myPhone 3210. Za zestaw ze starterem TuBiedronka klientom sieci przyjdzie zapłacić zaledwie 59 zł.

Postawmy sprawę jasno. myPhone 3210 mobilnym gigantem nie jest. To klasyczny telefon z 1,77-calowym ekranem, który wyświetla proste, ale dość funkcjonalne i przejrzyste menu. Urządzenie zostało wyposażone w aparat VGA, moduł Bluetooth, radio FM oraz kilka innych przydatnych funkcji (latarka, dyktafon, odtwarzacz audio).

Zgodnie z zapewnieniami producenta, bateria o pojemności 800 mAh zapewni urządzeniu do 11 dni pracy w trybie czuwania. Nie mieliśmy okazji testować "biedronkowego" telefonu, ale jesteśmy w stanie uwierzyć, że pod względem czasu rozmów, myPhone 3210 pozostawi daleko w tyle "energożerne" smartfony. Dodatkowym bonusem jest również tryb Dual SIM.

myPhone 3210

myPhone 3210 nie będzie raczej hitem wśród młodzieży. Nie pozwali nam uruchomić Facebooka, Snapchata i umieścić zdjęcia naszego obiadu na Instagramie. Jeśli jednak szukacie telefonu, który ma spełniać swoją podstawą funkcję, czyli wykonywać i odbierać połączenia głosowe, to być może warto zdecydować się na zakup tego urządzenia.

Telefon oferowany jest w trzech wersjach tylnej obudowy: czarnej, czerwonej, niebieskiej i kosztuje zaledwie 59 zł. Urządzenie sprzedawane jest zestawie ze starterem TuBiedronka.

Źródło: myPhone