Hannspree HANNSsoccer TV

Z okazji zbliżających się futbolowych mistrzostw Europy firma Hannspree wprowadza do sprzedaży specjalną edycję telewizora LCD 28" - HANNSsoccer TV - w obudowie stylizowanej na piłkę nożną.

Telewizor - piłka to nowoczesny odbiornik Full HD zapewniający odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo). Ma wiele filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu, a dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (5ms) wyświetlany obraz jest zawsze płynny. Niski pobór mocy (do 95 W) pozwala z kolei na długie korzystanie z telewizora bez narażania środowiska na szwank.

HANNSsoccer TV można postawić na podłodze, stoliku, jak i zawiesić na ścianie.

HANNSsoccer TV

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28":

- Matryca o przekątnej 28", Full HD (16:10)

- Płynny obraz bez efektu smużenia, dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy - 5 ms

- Szerokie kąty widzenia obrazu - od 170° (H) / 160° (V) komfortowe oglądanie nawet dla siedzących z boku ekranu - obraz nie traci jasności i kontrastu.

- Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz

- Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.

- Niski pobór mocy - do 95 W - pozwala na bezproblemowe, długie korzystanie bez narażania środowiska na szwank.

- Technologia X-Contrast - poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.

- Technologia X-Celerate - przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Audio.com.pl

Więcej o:
Komentarze (5)
Hannspree HANNSsoccer TV
Zaloguj się
 • Gość: Gość Darek

  Oceniono 1 raz -1

  Szkoda że czegoś takiego nie wymyślili jak były jeszcze kineskopy z grubością do tyłu byłaby niezła piłeczka.

 • Gość: focker

  Oceniono 4 razy -2

  Wygląda jak telewizor z biedronki. ;]
  Philips np 7000 albo 9000 60". To ejst dopiero sprzet na euro.!

 • Gość: regi

  Oceniono 4 razy -2

  Nie no juz po samych obrazkach widac, ze to jakis zart... Kto by wydawal pieniadze na cos takiego?? Jak kupowac nowy tv to przynajmniej jakis fajny, dobrej firmy jak philips.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX