iPlus za 28 zł (netto)

14 czerwca br. iPlus wprowadza nowy, tani abonament za 35 zł z VAT. Nowa oferta jest przeznaczona dla osób, które mało korzystają z Internetu lub wykorzystują iPlusa jako drugi dostęp do sieci, np. oprócz stacjonarnego.

W ramach abonamentu klient otrzymuje co miesiąc pakiet 1,5 GB na dostęp do Internetu. Po wykorzystaniu pakietu opłata za każde dodatkowo przesłane 0,25 MB wynosi tylko 1 gr netto.

Nowy, niski abonament będzie dostępny dla osób przedłużających umowę oraz nowych klientów równolegle z dotychczasową ofertą iPlusa.

Oferta dla firm

plan cenowy

iPlus firmowo 28

abonament miesięczny

28 zł netto (34,16 zł z VAT)

Internet w abonamencie

1,5 GB
po przekroczeniu 1 gr netto za 0,25 MB

maksymalna prędkość pobierania danych

1 Mb/s

maksymalna prędkość wysyłania danych

256 kb/s

cena modemu USB ZTE MF636 HSPA 7,2 Mb/s

39 zł netto

cena modemu USB Huawei E1750 HSPA 7,2 Mb/s

39 zł netto

cena routera Novatel Wireless Mifi 2352

319 zł netto

cena routera Huawei B260A HSPA 7,2 Mb/s

319 zł netto

iPlus to także największy zasięg mobilnego Internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności. W listopadzie ubiegłego roku Plus wprowadził do swojej oferty najszybszy mobilny Internet w technologii HSPA+, oferującej maksymalną prędkość łącza 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Dzięki temu iPlus jest znacznie szybszy niż dotychczas! Z najnowocześniejszej technologii HSPA+ można już korzystać w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Toruniu.

Oferta iPlus jest dostępna w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.iplus.pl. Więcej informacji o ofercie iPlus, zasięgu oraz sieci sprzedaży na stronach www.iplus.pl.