R.A.T. Albino - biały, cybernetyczny szczur wdarł się na sklepowe półki

Dla tych, którzy nie lubią konstrukcji zwiewnych jak piórko i lekkich jak podmuch wiatru studio Mad Catz stworzyło mysz R.A.T. Urządzenie brzydkie, ale za to jakie funkcjonalne.

Co więcej, po wielu miesiącach ciężkiej pracy studio Mad Catz Interactive wreszcie ukończyło następcę myszki R.A.T, tym razem w białej wersji kolorystycznej. Przypomnijmy, że Mad Catz zaszokowało rynek gryzoniem, który nie był ani ładny, ani brzydki, był mechaniczny. Za to możliwość dowolnego dopasowania go do swojej dłoni dzięki nowatorskiemu systemowi regulacji urzekła graczy, którzy się z nim zetknęli.

R.A.T 7 korzysta z najnowszego, laserowego sensora, którego maksymalna rozdzielczość wynosi aż 6400 DPI. Kilkustopniowy system ciężarków (o maksymalnym obciążeniu 30 gram) pozwoli natomiast dopasować gryzonia do potrzeb użytkownika. Dodatkowo, mysz posiada pięć programowalnych przycisków, trzy tryby Cyborg, próbkowanie rzędu 1 ms oraz pozłacaną końcówkę USB.

Cyborg R.A.T. 7 Albino dostępny jest już w sprzedaży w USA, za "jedyne" 100 dolarów. Niedługo powinien pojawić się także w dystrybucji w Polsce.

Więcej o: