Zawsze marzyłeś o Porsche? Zobacz wyjątkową mysz Porsche Design

Klasyczny gadżet dla każdego kto już jako dziecko marzył, że kupi sobie samochód Porsche, ale po dekadzie pracy zawodowej wie, że wizja ta pozostaje równie odległa co wcześniej - mysz komputerowa zaprojektowana przez speców z Porsche.

Na stronie producenta w zakładce z przyborami biurowymi, oprócz smyczek i długopisów ze znanym herbem znajdują się też trzy perełki - wyjątkowe myszy: całkiem biała, wzorowana na modelu 911, zielonkawa, nazwana "918 Spyder", oraz czerwona - "Salzburg 917".

Myszy wyposażone są w sensory o przyzwoitej maksymalnej rozdzielczości 2000 dpi. Działają bezprzewodowo w oparciu o popularną technologię radiową 2,4GHz. Pod względem sprzętowym więc nie wyróżniają się spośród masy innych gryzoni. Nie o zaawansowane technologie jednak chodzi. Wystarczy pierwszy rzut oka, żeby zrozumieć, że myszy mają przyciągać swoim logo oraz charakterystyczną bryłą, przypominającą samochód.

Biała mysz kosztuje 79 euro brutto, dwie kolejne - Salzburg 917 i 918 Spyder o dziesięć euro więcej. Jeśli kogoś stać na więcej, za kolejne 69 euro może dokupić także podkładkę pod mysz, wykonaną z tej samej skóry, którą producent wykańcza wnętrza swoich samochodów. Istna gratka dla miłośników marki. Resztę odstraszyć może zarówno cena jak i... oryginalna bryła myszki.

Więcej o: