IFA 2011: NX200 - kompakt z wymiennymi obiektywami i inne fotopropozycje Samsunga

Samsung na targach IFA zaprezentował całą gamę aparatów i kamer.

Pierwszym z zaprezentowanych dzisiaj urządzeń jest NX200. Zwraca uwagę swoją kompaktowością, przy jednoczesnym posiadaniu wymiennych obiektywów. Jest kompatybilny z dziewięcioma różnymi obiektywami i-Function, które pozwalają sprawnie i łatwo przełączać się między ustawieniami czasu naświetlania, przysłony, korekty ekspozycji, balansu bieli i czułości ISO za pomocą przycisku oraz pierścienia obiektywu. Wyposażono go w matrycę CMOS IFA 20,3-megapiksela, maksymalna czułości ISO 12800.

Zobacz galerię zdjęć aparatu >>

Druga ciekawą propozycją jest aparat MV800 z nietypowym mocowaniem ekranu LCD - spodoba się miłośnikom autoportretów. Ekran ma przekątną 3 cale i jest dotykowy, co ułatwia obsługę aparatu.

Ponadto Samsung zaprezentował kompakt WB750 - z 18-krotnym zoomem optycznym z możliwością kręcenia zdjęć w HD, z możliwością dodania do nich i zdjęc gamy efektów specjalnych; kompakt ST96 - uławiający robienie ciekawych i barwnych zdjęć nawet w niedogodnych warunkach oświetleniowych; kamerę SMX-F70 z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli i trybem nagrywania progresywnego (1280 x 720) z szybkością 30 lub 25 klatek na sekundę.

Więcej o: