Myszki dla graczy do 190 złotych

Czy warto wyposażyć peceta w specjalną mysz do gier komputerowych? Warto. Tym bardziej, że za mniej niż dwieście złotych możemy wybrać jeden z kilkunastu różnych modeli myszek.

O tym, że komputer służy nie tylko do pracy nie trzeba nikogo przekonywać. Jeśli jednak decydujemy się grać na pececie, to warto się dobrze do tego przygotować. Myszka do gier zwiększa nie tylko komfort zabawy, ale może także wpłynąć na wyniki osiągane w poszczególnych tytułach. Osoby, które zamierzają spędzać wiele godzin na zabawie przy pececie z całą pewnością powinny się zainteresować takimi urządzeniami.

Choć w sklepach znajdziemy specjalistyczne "gryzonie" wyceniane na kilkaset złotych, my postanowiliśmy wybrać i przedstawić tańsze modele myszek do gier. Mimo to, zestawienie nie składa się jedynie z prostych myszek z niewielką liczbą przycisków. Znajdziemy w nim także urządzenia podobne do opisywanego przez nas jakiś czas temu " szczura ".

W naszej galerii znajdziecie kilkanaście modeli myszek kosztujących maksymalnie 190 złotych. Przedstawione ceny są cenami sklepowymi. Prawdopodobnie da się więc kupić te urządzenia taniej, jeśli tylko spędzimy kilka chwil na buszowaniu w Sieci.

A po co to wszystko? A po to, żeby w Modern Warfare 3 grać o tak:

 
Więcej o: