Smakowite plany Google - Android coraz wygodniejszy

Google wprowadza w kolejności alfabetycznej nowe udogodnienia dla mobilnych urządzeń korzystających z Androida. Co więc nowego przyniesie nam litera "J"?

Ice Cream Sandwich wprowadzi obsługę Androida 4.0 dla Nexus Prime'a. Zadaniem Jelly Bean będzie z kolei stworzenie pomostu między mobilnymi urządzeniami korzystającymi z systemu operacyjnego firmy Google. Dzięki temu, tablety i smartfony korzystające z udogodnień Androida będą mogły komunikować się ze sobą i umożliwią szybszą wymianę plików oraz informacji.

Nexus Prime pozostaje na razie objęty ścisłą tajemnicą. Wiadomo, że telefon ten produkowany jest dla firmy Google przez Samsunga. Potwierdzeniem tego jest strona pomocy technicznej urządzenia i liczne odniesienia do niego na oficjalnej stronie producenta. Ponadto, do informacji publicznej wyciekła informacja od samego Erica Schmidta, jakoby Ice Cream Sandwich miał pojawić się pod koniec tego roku - na przełomie października i listopada.

Google coraz bardziej pobudza nasz apetyt. Czekamy na dalsze doniesienia odnośnie Jelly Bean i enigmatycznego Nexusa Prime.

Więcej o: