Najlepsze promocje z marketów - 13 września 2011

Żeby upolować promocje z tego tygodnia, trzeba się pospieszyć. Niektóre obowiązują tylko do 15 września. Ale jest i dobra strona - to oznacza, że prawdopodobnie jeszcze przed weekendem pojawią się nowe gazetki.

Cenowym hitem tygodnia jest gra PS3 DJ Hero Bundle niemal 2 razy tańsza w markecie niż online.

Gra PlayStation 3 DJ Hero Bundle

To gra muzyczna, która pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy DJ. Ponad 100 utworów do wybrania i różne poziomy trudności zapewnią zabawę na długie godziny. Możliwa jest też gra w trybach (DJ+DJ oraz DJ+gitara) oraz potyczki (DJ kontra DJ).  Tylko do 15 września w Media Markt w Krakowie można kupić grę za 79,90 zł, czyli o 72,62 zł (niemal 2 razy taniej) niż w sklepach internetowych.

Monitor LCD Samsung SM P2370HD

Monitor o przekątnej 23 cali zapewnia obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080). Współczynnik kontrastu wynosi 50 000:1, czas reakcji - 5 ms. Monitor ma wbudowany tuner TV. Produkt z ekologicznej i energooszczędnej serii Ecofit. Do 29 września w sklepach Avans monitor kosztuje 699 zł. To o 70 zł mniej niż w sklepach internetowych.

Monitor LCD Acer M230HML

Panoramiczny monitor LED o przekątnej 23 cali i rozdzielczości Full HD. Posiada wbudowany tuner telewizyjny i dwa złącza HDMI, można go powiesić na ścianie. Czas reakcji monitora to 5 ms.  W salonach Media Markt do kupienia w najniższej rynkowej cenie 749 zł. Promocja trwa do 15 września.

Konsola do gier Sony PlayStation 3 Slim 320GB

PlayStation 3 w nowej formie, z dyskiem twardym o pojemności 320 GB. Architektura nowego systemu PS3, począwszy od głównych półprzewodników i zasilania, aż po system chłodzenia, została kompletnie zmieniona, co pozwoliło uzyskać mniejsze rozmiary i wagę. Obsługuje formaty Blu Ray, posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i dostęp do usługi PlayStation Network. Do końca września w Saturn Planet w Lubinie można ją kupić za 899 zł, czyli o 100 zł taniej niż w sklepach internetowych.

Telefon komórkowy Samsung GT-C3560

Model z klapką,  wyświetlaczem 2,2 cala i aparatem 2 Mpx. Metaliczna obudowa i niewielkie rozmiary zadowolą fanów minimalistycznego wzornictwa i funkcjonalności. Telefon zapewnia łatwy dostęp do maila i portali społecznościowych. Do 15 września w Media Markt kosztuje 249 zł - o ponad 10 % mniej niż online.

Telewizor LCD 26" Samsung LE26D450

26-calowy model HD Ready z dwoma złączami HDMI i wbudowanym tunerem DVB-T MPEG-4. Dzięki funkcji ConnectShare Movie można odtwarzać filmy bezpośrednio z podłączonego urządzenia USB albo dysku zewnętrznego. Do końca września w Saturn Planet w Lubinie model kosztuje 949 zł. To o 118 zł taniej niż w sklepach internetowych.

Chcesz zobaczyć więcej promocji? Sprawdź najnowsze gazetki promocyjne na Okazje.info.

Okazje.infoOkazje.info Fot. Okazje.info

Więcej o: