Mobilny Gmail jeszcze lepszy

Do mobilnej wersji Gmaila dodano właśnie kilka przydatnych nowości. Teraz z poziomu smartfona można między innymi korzystać z wielu kont pocztowych czy

Google poinformował właśnie na swoim blogu , że do mobilnej wersji Gmaila dodano opcję logowania na wiele kont. Oznacza to, że podobnie jak w wersji desktopowej, można teraz będzie korzystać z wielu kont Gmaila jednocześnie także na komórkach.

Co oprócz tego? Pojawiła się opcja ustawienia powiadomień o nieobecności w biurze (out of office). Funkcja ta kojarzyć nam się może raczej z pocztą firmową, ale trzeba pamiętać, że Google bardzo silnie promuje swój produkt jako zamiennik dla "tradycyjnych" korporacyjnych usług. Nie tak dawno koncern udostępnił dodatek do Chrome'a, dzięki któremu z Gmaila można korzystać także w trybie Offline. Plugin ten sprawi, że korzystanie z Gmaila nie będzie różnić się od korzystania ze zwykłego klienta pocztowego. Wiecie, takiego jak na przykład stareńki Outlook, który przez wiele lat i dla wielu milionów ludzi był po prostu synonimem "poczty w komputerze".

Więcej o: