Zobacz HTC Radar - pierwszy smartfon HTC z systemem Mango [GALERIA]

Pod koniec maja 2011 roku Microsoft zaprezentował aktualizację swojego systemu operacyjnego Windows Phone 7. "Bardzo ważną aktualizację", dodajmy.

Nie miała to bowiem być tylko kosmetyka. Zmiany Microsoft podzielił na trzy kategorie - komunikacja, aplikacje i przeglądarka. Mango stawia także na integrację z portalami społecznościowymi . Konta na Twitterze i LinkedIn przypisać będzie można do kontaktów w telefonie, z kolei ulepszone wykrywanie twarzy pozwoli na szybsze oznaczanie osób na zdjęciach.

Aktualizacja zapewnić ma użytkownikom smartfonów z WP7 Mango dostęp do Office'a 365 i dysku SkyDrive o pojemności 25 GB. Nowa wersja to także obietnica dostępności Windows Marketplace w Polsce.

Jedną z bardziej obiecujących, poza opcją integracji wielu kont pocztowych w jednej skrzynce będzie na pewno moduł rozpoznawania mowy, który umożliwi wykonywanie notatek głosowych w formie tekstowej.

Co z tego okaże się faktem, przekonacie się w recenzji telefonu HTC Radar z systemem Windows Phone 7 Mango. Póki co zapraszamy do galerii .

embed

HTC Radar srebrny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Windows Phone 7
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o HTC Radar srebrny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: